آب استخر بادی چگونه تخلیه میشود

آب استخر بادی اینتکس چگونه تخلیه میشود

آب استخر بادی چگونه تخلیه میشود؟

در ابتدا به برسی استخر های بادی بپردازیم، این محصولات از بدنه های بادشونده ای هستند که پلاستیکی به نظر می رسد ولی از پی وی سی نرم قابل تا شدن تولید شده است، که در مدل های استخر بادی بچه گانه و استخر بادی خانوادگی با ارتفاع های بلند و کوتاه مناسب داخل منزل و بیرون ساخته شده اند.

در بین کل کشور های جهان فقط کشور چین با دو برند مطرح اینتکس و بست وی سازنده این استخرهای ساده و طرح دار هستند که واقعا از کیفیت و ضخامت بالایی برخوردار هستند طرح های برای کودکان دخترانه و پسرانه و حتی مخصوص بزرگسالان.

برای باد کردن و پر کردن فضای داخل این استخر های intex و bestway باید یک پمپ باد مخصوص از این کارخانه ها را داشته باشید که می تواند پمپ باد دستی، برقی یا پدالی باشد تا بتوانید با باد کردن و آبگیری از آن استفاده نمایید.

استخر بادی مخصوص کودک و بزرگسالان را می توانید در منزل، تراس، پشت بام، پارکینگ و حیاط به سادگی نصب کنید و از آب تنی در آن در کنار خانواده لذت ببرید و یا با اضافه کردن چند عدد توپ به داخل آن آنرا برای بچه ها به استخر توپ بدونه آب تبدیل کنید تا در داخل خانه هم قابل استفاده باشد.

آب استخر بادی چگونه تخلیه میشود؟

همه مدل های استخر های بادی کودک و خانواده اینتکس و بست وی در قسمت کف دارای دریچه تخلیه آب هستند که برای تخلیه و تعویض آب داخل آن می توانید از طریق این دریچه اقدام نمایید، ضمنا برخی استخر های بادی بزرگ یا لبه بادی ها دارای پمپ تصفیه آب هستند که با جدا کردن یک طرف شلنگ پمپ تصفیه می توانید آب استخر را با سرعت بیشتری خالی کنید.
آب استخر بادی چگونه تخلیه میشود

در نظر داشته باشید چنانچه بدنه استخر های بادی به هر دلیلی سوراخ یا پاره شود به وسیله چسب پنچری اینتکس قابلیت پنچرگیری را دارد، برای خرید انواع استخر بادی ارزان و چسب مخصوص تعمیرات آن می توانید به دسته بندی محصولات در همین وب سایت اینترنتی فروشگاه نمایندگی اینتکس در ایران مراجعه کنید و مدل های مورد نظر را تهیه کنید.

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد و هرگونه استفاده از مطالب این فروشگاه فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است.