آیا خریداران قایق بادی فقط از بین 2 برند حق انتخاب دارند ؟

آیا خریداران قایق بادی فقط از بین 2 برند حق انتخاب دارند ؟

آیا خریداران قایق بادی فقط از بین 2 برند حق انتخاب دارند؟ در بازار ایران فقط تولیدات دو کارخانه اینتکس و بست وی وجود دارند که هر یک از این کارخانه ها چند سری قایق بادی اصلی متفاوت دارند تعداد مدل های آنها بالا است ولی خریداران ایرانی از خرید قایق های با کیفیت و بسیار عالی مثل قایق بادی زودیاک آلمانی که بیشتر در اختیار نیروهای دریایی قرار دارد، قایق بادی مسنر فرانسوی، قایق بادی اکستای، قایق بادی سیلور، قایق بادی وارور، قایق بادی ردسای که هر کدام از این مدل ها دارای سری های یک نفره، دو نفره، سه نفره، چهار نفره، پنج نفره و شش نفره می باشند و برای آبهای ساکن، دریاچه، دریا و رودخانه های خروشان عالی می باشند.

 

قایق های بادی از جنس بدنه پی وی سی مقاوم تولید می شوند و بدنه آنها سه لایه است و از چند قسمت باد مجزا پر می شوند تا در صورت برخورد با اشیا تیز در داخل آب قسمت درگیر سوراخ شود و باد آن قسمت خالی شود تا دیگر قسمت ها بر روی آب بمانند این سیستم حرفه ای باعث می شود تا احتمال غرق شدن افراد سرنشین در قایق به صفر برسد این یکی از شرایط تایید نیروهای دریایی جهان است که این دو کارخانه بزرگ چینی اینتکس و بست وی نیز آنرا رعایت کرده اند.

راهنمایی های کامل برای خرید قایق بادی

قایق های بادی باید حتما دارای علامت استاندارد مربوط به اتحادیه اروپا باشند، سه لایه باشند از چند دریچه باد جدا پر و خالی شوند، حتی الامکان دارای صندلی بادی باشند، دارای لوازم مورد نیاز مانند پارو ، ساک حمل و طناب نجات باشند، ضمنا طبق قوانین بین المللی هر فرد سرنشین در قایق بادی باید دارای جلیقه نجات استاندارد باشد تا مسئولین ساحل اجازه تردد قایق را در آب بدهد.

قایق بادی سی هاک

قایق بادی را برای کارایی که نیاز دارید متناسب انتخاب نمایید زیرا هر قایق بادی دارای کاربرد مخصوص می باشد و نمی توانید قایق بادی تفریحی را به عنوان قایق بادی حرفه ای در آبهای خروشان استفاده نمایید همیشه در زمان خرید قایق از نمایندگی اینتکس یا نمایندگی بست وی یک پک تعمیرات مخصوص را نیز خرید نمایید در در صورت حادثه یا سوراخ شدگی بدنه قایق را با چسب تعمیرات اینتکس ترمیم کنید.

 

قایق بادی را بعد از استفاده در آب های شور حتما پس از استفاده بشویید و بگذارید تا کاملا خشک شود سپس در داخل بسته بندی یا ساک حمل قرار دهید تا بر طول عمر آن افزوده شود و باعث پوسیدگی آن نشود محل نگهداری آن نیز باید خشک باشد، در برخی از مدل های آنها قابلیت نصب موتور نیز گنجانده شده است که به وسیله کیت نصب موتور های برقی یا بنزینی بر روی آنها نصب می شود تا با سرعت بیشتری و بدونه نیاز به پارو حرکت کنند.

انواع موتور بنزینی و برقی قایق بادی

موتور های برقی یا موتور بنزینی نیز باید متناسب با مدل و تحمل وزن قایق بادی انتخاب شود تا به بدنه قایق صدمه وارد نشود بعضی از مدل ها قابلیت نصب ندارند و برخی دیگر قابلیت نصب موتور برقی را دارند و مدل های بزرگ می توانند موتور بنزینی تا 50 اسب بخار را نیز حمل کنند که برای ماهیگیری، نیروهای پلیس و کارهای حرفه ای است که در دفترچه داخل بسته بندی هر قایق کاملا توضیح داده شده است.

موتور بنزینی

در داخل بسته بندی اکثر قایق های بادی شرکت های اینتکس و بست وی پمپ باد دستی وجود دارد که کمی ضعیف است و برخی از مردم ترجیح می دهند تا از پمپ باد دستی قوی، پمپ باد فندکی و یا شارژی استفاده نمایند این پمپ ها علاوه بر اینکه قدرت بیشتری برای باد کردن دارند همچنین در ساحل نیز نیازی به برق ندارند.

 

اگر قصد خرید یک قایق بادی 4 نفره حرفه ای و مناسب برای هر نوع آب ساکن و خروشان دارید توصیه ما قایق بادی مارینر از تولیدات کارخانه اینتکس و یا قایق بادی جیمنی از تولیدات کارخانه بست وی می باشد، کف قایق مارینر 3 و 4 نفره از فایبرگلاس و کف قایق جیمنی از آلمینیوم است که برای نصب موتور بنزینی یا برقی نیازی به خرید و نصب کیت موتور ندارد.

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد و هرگونه استفاده از مطالب این فروشگاه فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است.