آیا لوازم بادی قابل تعمیر هستند

آیا لوازم بادی قابل تعمیر هستند

آیا لوازم بادی قابل تعمیر هستند؟

بله همه لوازم بادی اینتکس، وسایل بادی و محصولات بادی در بخش و قسمت تعمیر کنندگان اعم از استخر پیش ساخته، استخر بادی، تخت بادی، تشک بادی، مبل بادی، قایق بادی، جکوزی بادی، جامپینگ بادی کودک، چادر بادی کودک، وان بادی و حتی موتور های قایق برقی و بنزینی، پمپ های باد و پمپ های تصفیه آب استخر در مرکز تعمیرات سایت اینتکس لند قابل تعمیر و آپارات هستند.

تعمیر و خدمات پس از فروش لوازم بادی اینتکس و بست وی، محصولات بادی به خودی خود سوراخ یا پاره نمی شوند اما به هر دلیلی دچار آسیب شدند قابل تعمیر هستند و این کار را به تعمیرکار شرکت اینتکس بسپارید.

آیا کالاهای بادی اینتکس قابل تعمیر هستند؟

ممکن است تخت های بادی و مبل های بادی تخت شو و ساده با برخورد به گوشه رادیاتور، گیر کردن زیر پایه کمد ها و بیش از حد باد شدن سوراخ یا از سر درز کارخانه باز شوند یا اینکه استخر های بادی و پیش ساخته که معمولا در فضای باز نصب می شوند ممکن است که دچار آسیب شوند و یا قایق های بادی که با برخورد با سنگ های کف آب جر می خورند یا تشک های بادی که در مسافرتها داخل چادر مسافرتی پاره می شوند و وسایل بادی مخصوص کودکان مانند جامپینگ بادی، وان بادی و چادر بادی که پاره یا سوراخ شدن آنها به دست کودکان غیر ممکن نیست همه این محصولات بادی شرکت های اینتکس و بست وی به هر دلیلی سوراخ یا پاره و یا از سر درز باز شوند توسط بخش تعمیرات مجموعه اینتکس لند قابل تعمیر هستند.

البته ناگفته نماند که دفرمگی ها یا ورم های تخت ها و تشک های بادی قابل تعمیر نیستند و در باره آن در مقاله تخت و تشک های بادی چقدر عمر می کنند بیشتر توضیح داده شده است.

تعمیر محصولات اینتکس

اگر خودتان قصد تعمیر محصولات و لوازم بادی صدمه دیده اینتکس و بست وی را دارید اصلا از چسب های متفرقه موجود در بازار استفاده نکنید و حتما چسب تعمیرات اصلی و اورجینال اینتکس را از نمایندگی محصولات بادی اینتکس و بست وی در ایران در همین سایت خریداری نمایید و حتما قبل از استفاده از کیت تعمیرات مقاله روش استفاده از چسب تعمیرات اینتکس را مطالعه کنید و یا با همکاران ما با شماره های شرکت اینتکس قسمت تعمیرات در تماس باشید.

ضمنا در صورت هرگونه خرابی و یا نیاز به تعمیر پمپ های باد اینتکس، تعمیر پمپ تصفیه آب استخر و موتور های برقی و بنزینی قایق های بادی و فایبرگلاس را به خدمات پس از فروش شرکت ما بسپارید تا در اسرع وقت آن را برای شما تعمیر کنند.

برای دیدن لوازم تعمیر محصولات و لوازم بادی اینتکس به قسمت دسته بندی محصولات سایت اینتکس نمایندگی اینتکس در ایران، تهران مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد و هرگونه استفاده از مطالب این فروشگاه فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است.