استخر بادی ارزان intex

وان حمام بادی ارزان قیمت

برای خرید انواع مدل های استخر بادی ارزان intex بزرگسال و کودکان با همکاران ما در این نمایندگی محصولات بادی اینتکس و بست وی در ایران در تماس باشید و یا اینترنتی از طریق همین وب سایت رسمی خرید کنید، استخر هایی از بدنه پلاستیکی نرم تاشو که با هوا پر می شوند و ارتفاع آنها بلند و کوتاه به تناسب هر مدل مخصوص می باشد.

استخر بادی ارزان intex

استخر های بادی شنا برند اینتکس یا بست وی همه از مواد درجه 1 و اصلی در کارخانه ها تولید می شوند که برای همه سنین دارای مدل مخصوص می باشد وزن این محصولات سبک و کم است اما حجم آب زیادی در آنها جای می گیرد استخر بادی کودکان، بزرگسال و خانواده بهترین وسیله برای بازی و تفریح در فصل تابستان هستند که ایمن و جذاب می باشند.

از این استخر های intex و bestway می توانید در منزل، حیاط، پشت بام، تراس و پارکینگ استفاده کنید که به سرعت نصب و آماده استفاده می شوند که عمق زیاد بلندی دارند یعنی در حد استاندارد بلند هستند تا خطری بچه ها را تهدید نکند که در شکل های: مربع، مستطیل، دایره و بیضی با طرح های کارتونی زیبا و رنگی برای مدل های کودکان طراحی شده اند.

استخر بادی پلاستیکی کودکان اینتکس

برخی از مدل های استخر بادی اینتکس و بست وی کف بادشو هستند و برخی دیگر دارای صندلی بادی در داخل آن بوده تا متفاوت و راحت باشد، در قسمت کف همه استخرهای بادشو دریچه تخلیه آب قرار دارد که برای تعویض و تخلیه آب قدیمی و قبلی مناسب است، ضمنا برای باد کردن این محصولات باید یک پمپ باد نیز تهیه و خرید کنید.

شرکت اینتکس لند به عنوان برترین شرکت پخش استخر بادی ارزان intex در ایران اقدام به واردات و فروش این محصولات نموده است که علاوه بر شهر تهران همه لوازم بادی مانند استخر کودک و بزرگسال و خانواده را به همه شهر های دیگر نیز از طریق شرکت پست ارسال خواهد نمود.

استخر بادی ارزان intex

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد و هرگونه استفاده از مطالب این فروشگاه فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است.