استخر بادی با کیفیت و جنس عالی

استخر بادی با کیفیت و جنس عالی کدام مدل می باشد؟

 

قبل از خرید استخر های بادی اینتکس و بست وی باید انتخاب کنید که استخر بادی را برای کودک می خواهید یا بزرگ سالان یا برای استفاده خانوادگی این تصمیم نوع استخر بادی مناسب را برای شما مشخص می کند.

 

استخر های بادی کودک معمولا از اندازه ها و ابعاد کوچکتری برخوردار هستند و به همین علت نیز دارای قیمت ارزان تری نسبت به استخر بادی بزرگسال و خانوادگی می باشند.

 

بهتر است اگر استخر بادی اینتکس و بست وی را برای بچه ها می خواهید خرید کنید از نوع بزرگسال باشد زیرا از مقاومت, کیفیت و جنس ضخیم و بهتری برخوردار هستند ولی ممکن است اندازه آنها با ابعاد مورد نظر شما همخوانی نداشته باشد و باید به این قضیه نیز توجه داشته باشید.

 

استخر بادی با کیفیت و جنس عالی

 

استخر های بادی کودکان سرسره دار مثل پارک های آبی اینتکس و بست وی از بدنه های ضخیم تر و بدنه های با کیفیت تری ساخته می شوند که این مدل ها را نیز به شما پیشنهاد می کنیم.

 

استخر بادی با کیفیت و جنس عالی

 

باید توجه داشته باشید که همه انواع استخر های بادی شنا و آب بازی کارخانه های اینتکس و بست وی استاندارد های اروپا و جهانی را دارا می باشند و به همین دلیل می توانید آنها را با خیال راحت خرید کنید اما خوب منطقی می باشد که استخر های بادی خیلی کوچک از متریال و ضخامت پایین تری برخوردار هستند تا قیمت تمام شده آنها نیز ارزان باشد ولی ما خرید استخر های بادی خیلی ارزان را پیشنهاد نمی کنیم و بهتر است که هزینه خرید خود را بالاتر ببرید.

 

اگر قصد خرید استخر بادی بچه گانه ارزان قیمت را دارید بهتر است از آن مراقبت بیشتری داشته باشید و از کودکان نیز بخواهید تا مراقب برخورد اشیا تیز به بدنه استخر های بادی اینتکس و بست وی باشند و حتما در زیر آنها نیز از زیرانداز نرم استفاده کنید.

 

به این مسئله نیز توجه داشته باشید که اگر چنانچه بدنه استخر های بادی کودک یا بزرگسال به هر دلایلی سوراخ یا پاره شود به وسیله چسب های تعمیرات اینتکس مخصوص استخر بادی قابل تعمیر و آپارات می باشند.

 

ضمنا برای باد کردن استخر های بادی اینتکس و بست وی باید یک پمپ باد داشته باشید که می توانید از دسته بندی همین وب سایت اینترنتی اینتکس لند, نمایندگی اینتکس ایران خرید کنید , اگر به فکر باد کردن استخر های بادی با دیگر تلمبه ها و موتور های باد مثل تلمبه دوچرخه یا موتور باد فندکی مخصوص ماشین هستید باید بدانید که به وسیله این پمپ ها نمی توانید استخر های بادی را باد کنید و حتی ممکن است به بدنه استخر بادی نیز آسیب وارد کنند.

 

استخر بادی با کیفیت و جنس عالی

زیر محل نصب استخر اینتکس را حتما تمیز کنید.

استخر های بادی نباید بیش از حد باد شوند.

استخر بادی کودکان باید حتما دارای زیرانداز نرم مثل تاتامی باشد.

استخر های بادی باید دور از شاخه درختان نصب شود.

در صورت پنچری استخر اینتکس از چسب تعمیرات مخصوص آن استفاده کنید.

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد و هرگونه استفاده از مطالب این فروشگاه فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است.