استخر بادی ساخت چه کشوری است ؟

استخر بادی ساخت چه کشوری است ؟

استخر بادی ساخت چه کشوری است ؟ استخر های بادی برای خانواده قابل استفاده در منزل در ابتدا توسط ایالات متحده آمریکا تولید و ساخته می شده اند که در حال حاضر توسط کشور چین تحت لیسانس با بهترین کیفیت ها تولید می شوند این محصولات در کارخانه های بزرگ اینتکس و بست وی و اینتایم در قلب اقتصاد فعلی جهان یعنی چین که دارای نیروی انسانی بسیار زیادی هستند به تیراژ بالا ساخته تا بتواند خواسته های خریداران و مصرف کنندگان جهانی را بر آورده کنند.

انواع استخر بادی

استخر بادی کودک، استخر بادی بزرگسال، استخر بادی خانوادگی را در همه مدل هایی که در سایت نمایندگی اینتکس می بینید و هرچه در بازار ایران وجود دارد فقط ساخته شده از سه کارخانه مذکور است هر سه این کارخانه ها در کشور چین قرار دارند که با کیفیت جهانی و استاندارد های اروپا تولید می شوند.

استخر بادی مخصوص کودک خانگی

این استخر ها با ارتفاع های بلند، استخر ارتفاع کوتاه، در اشکال مربع، دایره و مستطیل ساخته می شوند که برای همه سنین مدل مناسب دارد مخصوصا برای بچه ها که دارای طرح های زیبای انیمیشنی کارتونی مخصوص پسران و دختران  هستند و کودکان را به بازی و سرگرمی در آن ترغیب خواهد کرد.

خرید بهترین استخر بادی

استخر های بادی دارای قیمت ارزانی می باشند که مدل سری سرسره دار نیز دارند و برای شنا و آب بازی در فصل تابستان عالی هستند ضمنا می توانید از آنها در داخل منزل به عنوان استخر توپ نیز بهره ببرید، بهترین مدل استخر های بادی کودکان و بزرگسالان را می توانید در همین وب سایت فروشگاه آنلاین اینترنتی اینتکس لند، نمایندگی اصلی اینتکس در ایران ببینید و آنها را با قیمت شرکتی خرید کنید ضمنا این محصولات برای همه شهر های کشور ارسال خواهد شد.
استخر بادی اینتکس ساخت چه کشوری است ؟

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد و هرگونه استفاده از مطالب این فروشگاه فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است.