استخر بادی کودک مناسب داخل حمام

استخر بادی کودک مناسب داخل حمام استخری است که ابعاد کوچکی داشته باشد و کف آن نیز بادی باشد و علاوه بر این بدنه ضخیم و محکمی داشته باشد.

 

انواع استخر بادی کودک اینتکس و استخر های بادی بست وی دارای سایز های بچه گانه و بزرگسال هستند که اگر قصد خرید استخر بادی کودکان برای داخل حمام دارید باید ابتدا ابعاد داخل حمام را اندازه بگیرید و یک استخر بادی به اندازه حمام خود خرید کنید.

 

استخر بادی خریداری شده باید به حدی بزرگ باشد که داخل کل حمام را اشغال نکند و برای رفت و آمد مخصوصا تخلیه آب نیز فضا داشته باشید, پس به هیچ وجه از خرید استخر بادی اینتکس یا بست وی با اندازه خیلی بزرگ اجتناب کنید و اگر فضای داخل حمام شما کوچک است ناچار هستید یک استخر بادی کوچک خرید کنید وگرنه علاوه بر اینکه در رفت و آمد برای شما مشکل ساز خواهد بود بلکه برای تخلیه آب آن نیز مشکل بزرگی خواهید داشت.

 

باید حتما استخر بادی خریداری شده به اندازه ای باشد که روی راه آب تخلیه آب حمام را نگیرد تا به راحتی برای تخلیه و تعویض آب قدیمی فقط دریچه آب کف استخر بادی را باز کنید و آب تخلیه شود ولی اگر استخر بادی بزرگی را انتخاب کنید روی دریچه تخلیه آب حمام را می گیرد و باید برای تخلیه آب داخل استخر آنرا با سطل باد کنید و یا باد استخر را خالی کنید تا به مرور آب خالی شود و با این کار کل بدنه استخر بادی نیز خیس می شود.

 

استخر بادی کودک مناسب داخل حمام

 

استخر بادی مناسب داخل حمام است که بدنه آن ضخیم و محکم باشد تا حس امنیت را به فرد استفاده کننده و یا بزرگتری که از دور کودک داخل استخر اینتکس می بیند انتقال دهد و جایی برای نگرانی از اینکه ممکن است بدنه استخر بادی سوراخ یا پنچر شود نداشته باشند.

 

البته بدنه اکثر استخر های بادی شرکت اینتکس و بست وی اکثرا مقاوم هستند و اگر به هر دلیلی سوراخ یا پاره شوند با چسب های تعمیرات اینتکس قابل تعمیر و آپارات هستند که روش آن نیز بسیار ساده است.

 

ضمنا توجه داشته باشید که برای بادکردن بدنه استخر های بادی کودک و استخر های بادی بزرگ خانوادگی باید یک پمپ باد برقی یا پمپ باد دستی از نمایندگی اینتکس در ایران خرید کنید زیرا در داخل بسته بندی های کارخانه ها پمپ باد قرار ندارد و پمپ مجزا حتما نیاز می باشد.

 

توجه داشته باشید که اگر از استخر بادی اینتکس یا بست وی در داخل حمام یا بیرون از حمام استفاده می کنید بهتر است از یک زیرانداز نرم مثل موکت با تاتامی استفاده کنید تا بدنه آن از زیر سوراخ یا پاره نشود.

 

استخر بادی کودک مناسب داخل حمام

 

به این نکته نیز توجه کنید که بهتر است استخر های بادی مناسب داخل حمام را از نوع بدنه شفاف و کف بادی انتخاب و خرید کنید تا کودکان از دور نیز در داخل استخر قابل مشاهده باشند و به این ترتیب احتمال خفگی آنها به صفر برسد.

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد و هرگونه استفاده از مطالب این فروشگاه فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است.