استخر پیش ساخته توکار

استخر پیش ساخته توکار

استخر پیش ساخته توکار فریمی اینتکس که از جنس برزنت با الیاف ابریشم و پی وی ساخته شده است تا قدرت نگه داشتن تا ۵۴۳۰۰ لیتر آب را داشته باشد، این استخر پیش ساخته در 1 یا ۲ بسته تا حدود ۱۲۰کیلوگرمی بسته بندی شده است و در مکانی که شما برای نصب در نظر گرفته اید توسط خود شما و یا با در خواست شما توسط نصابان مجرب ما در زمان ۳ ساعت مونتاژ شده و آماده آبگیری میباشد و بعد از آب شدن بلافاصله آماده استفاده خربدار می باشد.

از این استخرهای پرتابل پیش ساخته میتوانید در فضا های باز، فضاهای سر پوشیده، داخل زمین و روی زمین به عنوان استخر شنا، استخر آب درمانی، استخر پرورش ماهی، استخر ذخیره آب کشاورزی، استخر آموزش شنا مربی ها در مجموعه های ورزشی و مهد کودک ها استفاده کنید.

استخر های فریمی توکار پیش ساخته استخر هایی هستند که دور تا دور آنها توسط لوله های فلزی که از جنس گالوانیزه ضد زنگ ساخته شده است قرار میگیرد و همچنین توسط لوله های u  یو، شکل عمودی دیواره های استخر را نگه میدارد که باعث میشود استخر با این همه حجم آب و استفاده حداقل ۱۰ نفر هم زمان از مقاومت و امنیت بالایی برخوردار باشد.

ضمنا این استخر های پیش ساخته اینتکس اصلی چه از نظر بدنه استخر و چه از نظر پایه های فلزی قابلیت نصب در هر آب و هوایی را دارد مانند شمال کشور که دارای آب و هوای شرجی می باشد و همچنین جنوب کشور که دارای تابستان گرمی می باشد در داخل حیاط، باغ، ویلا قابل نصب هستند.

استخر پیش ساخته توکار اینتکس

۱- زیر انداز برای محافظت از بدنه استخر در برابر زیرکار استخر
۲- روکش برای جلوگیری از ورود گرد و خاک، حشرات و  همچنین برگ درختان مجاور
۳- شیر تخلیه برای تخلیه و یا تعویض آب استخر
۴- تبدیل تخلیه آب شلنگی برای هدایت آب داخل استخر با شلنگ
۵- پمپ تصفیه شنی ضد آب بزرگ بسیار قوی و تایمر دار برای تصفیه آب استخر که باید 4 ساعت در هر ۲۴ ساعت روشن باشد تا آب داخل استخر را تصفیه کند
۶- نردبان دو طرفه برای ورود و خروج از استخر
۷- دفترچه و دی وی دی آموزش نصب آسان استخر در داخل بسته بندی میباشد.

برای ضد عفونی کردن آب این استخر حتما از قرص کلر مخصوص در داخل سبد مخصوص قرص کلر اینتکس استفاده کنید زیرا پودر های کلر به بدنه این استخر ها آسیب می رسانند.

برای دیدن نمونه های استخر پیش ساخته توکار به قسمت دسته محصولات سایت اینتکس لند نمایندگی رسمی اینتکس در ایران مراجعه کنید.

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد و هرگونه استفاده از مطالب این فروشگاه فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است.