استخر پیش ساخته ساخت کجاست ؟

استخر پیش ساخته ساخت کجاست ؟

استخر پیش ساخته ساخت کجاست ؟ این محصولات پرتابل روکار در اصل ساخت آمریکا هستند که در حال حاضر در کشور چین با کیفیت درجه 1 جهانی تولید و ساخته می شوند دلیل اینکه چینی ها تولیدات استخر های اینتکس و بست وی را انجام می دهند این است که بعد از شناخته شدن استخر پیش ساخته در جهان و تقاضا های بیشتر برای خرید آمریکایی ها با نیروی انسانی فعلی قادر به تولید حجم زیادی از سفارش ها را نداشتند که با واگذاری چند درصدی از این دو کارخانه بزرگ تولیداتشان را به کشور دوم یعنی چین واگذار کردند که دارای نیروی انسانی بسیار زیادی هستند.

آیا استخر های پیش ساخته چینی کیفیت دارند؟

البته همه تولیدات کارخانه های بزرگ تولید کننده استخر های آماده نصب روکار توسط کارشناسان و مسئولین کنترل کیفی اصلی اینتکس و بست وی تحت نظر است تا محصولات درجه یک و با کیفیت اصلی به دست مصرف کننده های جهانی برسد، کشور ایران نیز به عنوان یکی از مبدا های واردات این محصولات جالب و ارزان قیمت توسط نمایندگی اینتکس اقدام به عرضه و پخش این استخر ها نموده است تا به دست هم وطنان برسد و از آنها در حیاط باغ و ویلا استفاده کنند.
نمایندگی استخر پیش ساخته ساخت کجاست ؟

استخر های بدنه برزنتی پایه دار اینتکس و بست وی در هر سطحی قابل نصب و اجرا هستند و نیازی به گود برداری و کندن زمین محل نصب نیست فقط کافی است که یک زیرکار صاف و یک سطح درست کنید مثل بتن، موزاییک، سرامیک و چمن، چنانچه استخر پیش ساخته اینتکس خریداری شده دارای زیرانداز نبود باید حتما یک زیرنداز نرم مثل فوم یا تاتامی برای محافظت از کف آن تهیه نمایید.

قطعات یدکی استخر های برزنتی پایه دار

در داخل پک استخر های پیش ساخته بزرگ با عمق زیاد لوازمی چون نردبان، پمپ تصفیه آب استخر، زیرانداز و روکش و رابط تخلیه آب وجود دارد و باید فقط لوازم نظافت آب استخر مثل جاروی شارژی یا دستی، قرص کلر و مخزن قرص کلر را خریداری نمایید تا آب داخل استخر برای همیشه تمیز و سالم بماند.
استخر پیش ساخته اینتکس ساخت کجاست ؟

استخر های برزنتی ساخت اینتکس و بست وی دارای پایه های فلزی هستند که دور تا دور استخر را پوشش می دهند تا در ارتفاع بماند و حجم آب را تحمل کند به وسیله این میله ها بدنه استخر دیگر نیازی به بادی بودن ندارد و طول عمر و مقاومت بالایی خواهد داشت.

نمایندگی فروش استخر آماده نصب روکار اینتکس

برای خرید انواع استخر پیش ساخته اصلی به قیمت ارزان شرکتی به دسته بندی محصولات در همین سایت نمایندگی اینتکس در ایران مراجعه کنید و یا با شماره های درج شده در همین وب سایت فروشگاه اینترنتی اینتکس مرزداران با همکاران ما در تماس باشید.

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد و هرگونه استفاده از مطالب این فروشگاه فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است.