انواع تخت خواب بادی

انواع تخت خواب بادی

انواع تخت خواب بادی، تخت های بادی را می توان به دو دسته طبی و غیر طبی تقسیم کرد:

انواع تخت خواب بادی طبی:

این تخت خواب بادی طبی اینتکس دارای مدل های دو نفره و یکنفره می باشند که از جنس بدنه پی وی سی با رویه جیر ضد تعریق تولید می شوند و در داخل بدنه آنها الیاف ابریشم از بالا و پایین داخل تختخواب بادی را پوشش می دهد کار این الیاف ابریشم تقسیم هوا در زیر بدن فرد می شود تا گودی های کمر و زیر گردن را پر کند به این ترتیب فرد در کل شبانه روز خواب راحتی دارد و در زمان بیدار شدن نیز احساس بدن درد ندارد.

تخت خواب بادی غیر طبی:

تختخواب های بادی غیر طبی اینتکس نیز دارای مدل های یکنفره و دو نفره می باشند که از جنس pvc با رویه مخمل ساخته می شود با این تفاوت که در داخل بدنه آنها به جای الیاف ابریشم از پل های پی وی سی کار شده است که به مرور زمان حالت خود را از دست داده و هوا را تقسیم نمی کند و همچنین بعد از مدتی از بدنه تخت خواب بادی جدا می شود و رویه تخت اینتکس ورم می کند که قابل تعمیر نمی باشد و تخت خواب شما بلا استفاده می شود.

انواع تخت خواب بادی بست وی

تخت خواب های بادی بست وی نیز دارای دو مدل بالا می باشند که طبی و غیر طبی هستند این تختهای بادی شرکت بست وی دارای الیاف داخلی کامفورت به جای ابریشم در مدل های طبی هستند و البته در مدل های غیر طبی همان پل های پی وی سی کار شده است که بسیار ضعیف هستند.

تخت خواب بادی فقط بر روی زمین مثل: سرامیک، موکت یا فرش نصب می شود و پایه ندارد و نیازی به چهار چوب فلزی یا چوبی نیز ندارد و خود این محصول یک تختخواب کامل است رویه لطیف با استفاده بسیار راحت این محصولات بادی دقیقا راحتی و استفاده تختخواب های معمولی را دارند فقط با این تفاوت که باید از آن مراقبت کنید تا با اشیا تیز برخورد نکند که سوراخ یا پاره شوند که قابل تعمیر نیز هستند.

 

انواع تخت خواب بادی

 

تعمیر پنچری تخت خواب بادی

برای تعمیر تخت بادی باید محل تعمیر را پیدا کنید و وصله چسبی شده را با فشار یک وزنه بر روی آن برای 3 ساعت قرار دهید تا کاملا آپارات شود می توانید کار تعمیرات را خودتان انجام دهید و یا آنرا به واحد خدمات پس از فروش نمایندگی اینتکس در ایران بسپارید.

تخت های بادی اینتکس و بست وی وسیله پر کاربردی هستند که برای منزل و محل کار مناسب هستند حدود 250 مدل وجود دارد که وزن سنگین ترین آنها 150 کیلوگرم است و حمل و نقل آن برای یکنفر نیز بسیار ساده است، بهترین جایگزین برای تخت های سنگین و گران قیمت چوبی و فلزی می باشند کمجا بودن و پرتابل بودن آنها برای مهمان نیز عالی است تا بجای انبار کردن چندین تشک خواب از این تخت های بادی استفاده کنید که بسیار سریع نصب شو و ارزان تر هستند.

روش خرید تخت خواب بادی

برای خرید انواع تخت خواب بادی طبی اینتکس و بست وی به دسته بندی محصولات، دسته تخت بادی مراجعه کنید و محصول مورد نظر را خرید کنید و یا با شماره های درج شده در همین سایت نمایندگی اینتکس مرزداران تماس حاصل نمایید و از همکاران ما راهنمایی و مشاوره رایگان بخواهید.

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد و هرگونه استفاده از مطالب این فروشگاه فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است.