انواع قایق بادی اینتکس

انواع قایق بادی اینتکس

انواع قایق بادی اینتکس که به پنج گروه خانواده اکسپلورر، چلنجر، سیهاک، اکسکروشن و مارینر تقسیم می شوند را در این مقاله به اختصار توضیح می دهیم.

کارخانه اینتکس یکی از بزرگترین تولید کننده های لوازم بادی از جمله قایق در کل جهان می باشد کیفیت این محصولات در این کارخانه بسیار بالا است و در همه جهان شناخته شده هستند این 5 سری محصول که در بالا ذکر کردیم نیاز همه سنین از جمله کودک، نوجوان بزرگسال و خانواده را برای استفاده در آب استخر، دریاچه و دریا را برآورده می کند که همگی دارای استاندارد های جهانی هستند.

قایق های بادی اینتکس از جنس بدنه پی وی سی نرم هستند که از سه تا چهار لایه تولید می شوند بدنه این قایق ها از چند قسمت مجزا باد می شوند که علاوه بر سهولت در باد کردن بر روی آب نیز امنیت داشته باشند به این ترتیب که اگر یک قسمت قایق اینتکس بر روی آب دریا صدمه دید باد آن قسمت خالی شود و باقی قسمت ها بر روی آب باقی بماند و جان افراد داخل قایق در امنیت کامل باشد.

انواع قایق بادی اینتکس

قایق بادی اکسپلورر آنچنان که از نام آن معلوم است فقط برای اکتشاف و تفریح کودکان و نوجوانان مناسب است که بر روی آب استخر ها و آبهای خیلی آرام مناسب استفاده است جنس این نوع قایق ها کمی نازک است و باید در نصب و استفاده آنها مراقبت بیشتری داشته باشد.

قایق بادی چلنجر نوع درجه دوم از نوع دوم قایقهای اینتکس است که یک درجه از دسته اول بهتر و ضخیم تر است این محصولات نیز دارای مدل های 1 نفره تا 3 نفره هستند که دارای پارو، پمپ باد ساک حمل می باشند بدنه آنها نیز از چند قسمت پر و خالی می شوند و قابل تعمیر نیز هستند.

قایق بادی سیهاک مدل سوم از قایق اینتکس است که به رنگ سبز تولید می شود و درجه متوسط محسوب می شوند این محصولات نیز 4 لایه و دارای لوازمی چون پارو ، پمپ باد و ساک حمل هستند و مدل های آنها 1 نفره، 2 نفره، 3 نفره و 4 نفره می باشد.

سری سوم از این قایق های بادی مدل اکسکروشن هستند که بیشتر شناخته شده و محبوبیت و فروش بالایی در کارخانه اینتکس و خریداران آنها دارند این قایق ها بدنه ضخیمی دارند، مدل 3، 4 و 5 نفره دارند رنگ آنها طوسی است تحمل وزنی بیشتر از 400 تا 500 کیلوگرم دارند.

سری آخر قایق بادی مارینر با مدل 3 نفره و 4 نفره تولید می شوند کف آنها بادی و فایبرگلاس است قیمت بالایی نسبت به دیگر مدل ها دارند دارای پارو، پمپ باد دستی بزرگ، صندلی بادی و ساک حمل و نقل می باشند این قایق اینتکس را می توانید با قایق های حرفه ای مقایسه کنید که برای روی آب دریا نیز عالی می باشند.

خرید انواع قایق بادی تفریحی

برای خرید قایق بادی اینتکس با قیمت های ارزان می توانید به محصولات این نمایندگی مراجعه کنید و یا  با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و تلفنی خرید نمایید.

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد و هرگونه استفاده از مطالب این فروشگاه فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است.