انواع مبل شنی اینتکس

انواع مبل شنی اینتکس

انواع مبل شنی اینتکس، مبل شنی دارای دو مدل ساده و مدل پشتی دار سایز کودک، سایز بزرگسال و سایز نوجوان هستند که مواد و پارچه های آن یکی است و فقط در ظاهر متفاوت هستند مدل های پشتی دار بلندتر هستند تا پشت گردن را نیز بگیرد این صندلی ها با چرم مصنوعی در انواع رنگ و پارچه مازراتی در همه رنگ ساخته می شوند.

انواع مبل شنی اینتکس

اشکال این مبلهای کیسه ای یونولیتی دایره، مستطیل، مربع و بیضی است که با مدل های 1 نفره، 2 نفره و 3 نفره مناسب کودک، نوجوان و بزرگسال تولید می شوند، در داخل این مبلها از یونولیت سفید خورد شده پر می شود که سبک و قابل انعطاف هستند همین انعطاف پذیری و راحتی در نشیمن باعث شده تا افراد زیادی به خرید آنها علاقمند شوند.

مزایای مبل شنی

مبل های کیسه ای شنی سبک هستند و کم جا توسط یکنفر هم حمل و نقل می شوند در صورت افت مواد داخل آن از طریق زیپ زیر آن قابل شارژ و پر شدن هستند، چنانچه بدنه آن نیز پاره یا سوراخ شود به سادگی آن یک قسمت قابل تعمیر است، روکش پارچه و چرمی آنها قابل شستشو است ضمنا روکش آنها نیز دارای یکسال ضمانت می باشد، رنگ آنها با سفارش خریدار تولید می شود که می تواند تک رنگ ، دو رنگ یا چند رنگ باشد.

از مبل های شنی می توانید در منزل و محل کار استفاده کنید تنوع رنگ بندی در این صندلی ها باعث می شود تا با کلیه لوازم منزل آنها را ست کنید، مبل شنی و هپی چیر درجه یک را می توانید در همین وب سایت نمایندگی اینتکس لند با قیمت تولیدی خرید کنید و برای مشاوره بیشتر در مورد این محصولات می توانید با شماره های درج شده در سایت اینترنتی فروش مبل های شنی هپیچیر تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد و هرگونه استفاده از مطالب این فروشگاه فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است.