اینتکس لند نمایندگی محصولات اینتکس

اینتکس لند نمایندگی محصولات اینتکس

اینتکس لند نمایندگی محصولات اینتکس در ایران از سال 88 اقدام به فروش و پخش محصولات بادی اینتکس و بست وی در ایران نموده است تا این محصولات تفریحی و آسایشی در اختیار هموطنان قرار دهد و مانند دیگر کشورهای جهان از این محصولات برای رفاه حال خود و خانواده استفاده کنند میتوانید نمونه کامل این محصولات را در سایت اینتکس لند نمایندگی اینتکس در ایران مشاهده کنید.

 

کمپانی بزرگ اینتکس چین در سال 1975 میلادی برای اولین بار از ساخت یک توپ بادی ساحلی شروع به ساخت کرد و بعد از چند دهه به این حجم از فروش که محصولات خود را به کل نقاط جهان ارسال کند رسیده است.

اینتکس لند نمایندگی محصولات اینتکس

هدف کمپانی اینتکس از ساخت محصولات با کیفیت و مقرون به صرفه، برای راحتی و سرگرمی مردم جهان می باشد، محصولات این شرکت در چرخه تولید و کنترل نهایی بارها آزمایش و کنترل می شوند تا استانداردهای جهانی را برآورده کنند.

شرکت اینتکس در جهان

شرکت هایی مانند: انجمن آب و هوای جهانی، شرکت صلیب سرخ آمریکا، کمیسیون ایمنی کالای مصرف کننده ایالات متحده و بسیاری از شرکت های اروپایی مانند: اسپانیا و فرانسه بر روی این محصولات نظارت دارند تا تا شما و خانواده تان محصولات با کیفیت و ایمنی را دریافت کنید.

در زیر به تعدادی از استانداردهای جهانی کسب شده توسط شرکت اینتکس اشاره کرده ایم.
استاندارد: ANSI_4 برای استخر های پیش ساخته
استاندارد: EC محدودیت های مواد شیمیایی
استاندارد: EN71 اروپا برای لوازم بازی کودکان
استاندارد: ISO 6185_1 استاندارد بین المللی برای قایق های بادی
استاندارد: NMMA_ABYC  آمریکا برای قایق های بادی
استاندارد: UL1450 برای پمپ های برقی
می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره اینتکس و این استاندارد ها به سایت اصلی اینتکس با نام  intexcorp.com مراجعه کنید.

اینتکس لند نمایندگی محصولات اینتکس

افتخار ما این است که محصولات این کمپانی را در اختیار هموطنانمان قرار می دهیم.

برای دیدن و خرید انواع محصولات بادی نمایندگی انحصاری اینتکس در ایران به قسمت دسته بندی محصولات همین سایت مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد و هرگونه استفاده از مطالب این فروشگاه فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است.