بلندترین ارتفاع استخر های بادی چند است ؟

بلندترین ارتفاع استخر های بادی چند است ؟

بلندترین ارتفاع استخر های بادی چند است ؟ استخر بادی اینتکس و بست وی طوری طراحی شده اند که خطر خفگی برای کودکان وجود نداشته باشد به همین دلیل ارتفاع آنها کم است که بیشترین ارتفاع آنها با 56 سانتی متر تولید می شوند که بقیه با ارتفاع کمتر طراحی شده اند تا از نوزاد، خردسال، کودک، نوجوان و بزرگسال از آن بتوانند استفاده کنند چنانچه قصد خرید استخر اینتکس با ارتفاع بلندتر را دارید باید از مدل های غیر بادی انتخاب کنید.

دریچه تخلیه آب استخر اینتکس بادی

استخر های بادی کودکان و بزرگسالان همگی در قسمت کف آنها دریچه تخلیه آب قرار دارد که برای تخلیه و تعویض آب داخل استخر مناسب است، البته مدل های خیلی کوچک را می توانید با واژگون کردن به یک سمت کاملا تخلیه کنید، ضمنا بدنه این محصولات بادی با پمپ های باد مخصوص اینتکس و بست وی پر و خالی می شوند که باید آنها را جداگانه خرید کنید.

بدنه استخر های اینتکس بادی به قدری ضخیم است که می تواند آنها را در فضای باز زیر نور خورشید نیز نصب کنید البته این محصولات در برابر آب با دمای گرم و سرد نیز مقاوم هستند و بهتر است بدانید که بدنه آنها نیز قابلیت ترمیم و تعمیر را نیز دارد برای تعمیرات نیز باید چسب تعمیر مخصوص استخر بادی اینتکس را خرید کنید.

کاربرد استخر های بادی

استخر های بادی با توجه به وزن و حجم کمی که دارند بر روی تراس، پشت بام، پارکینگ و حیاط قابل نصب و استفاده هستند که به عنوان استخر شنا، استخر آب بازی، آب درمانی و همچنین استخر توپ کودک کاربرد دارد، برای پر کردن آب داخل آن هیچ دریچه یا لوله کشی وجود ندارد و باید از بالا شلنگ آب را به داخل آن انداخته تا زمانی که پر شود.
بلندترین ارتفاع استخر های بادی چند است ؟

برای خرید انواع استخر بادی درجه یک با ضمانت و تضمین اصالت کالا به دسته بندی محصولات بادی در همین وب سایت  نمایندگی استخر بادی اینتکس مراجعه کنید و یا با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و از همکاران ما مشاوره رایگان بخواهید.

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد و هرگونه استفاده از مطالب این فروشگاه فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است.