بهترین قلعه بادی برای منزل

بهترین قلعه بادی برای منزل

بهترین قلعه بادی برای منزل، مدل های زیادی قصر بادی یا جامپینگ بادی برای کودکان وجود دارد که با توجه به ابعاد استاندارد آنها را می توانید در داخل حیاط خانه و یا مهدکودک ها استفاده کنید دو کارخانه بزرگ اینتکس و بست وی قلعه های بادی پرش کودک را به ایران صادر می کنند و توسط نمایندگی ها در بازار ایران به فروش می رسد.

قلعه های بادی بچه گانه اینتکس یا بست وی از بدنه pvc نرم تولید می شوند و با طرح های زیبا مثل قلعه و همچنین با رنگ بندی های زیبا و جذاب برای کودکان در اشکال دایره، مربع و مستطیل ساخته می شوند وزن این محصولات بادی بسیار کم است ولی تحمل وزن آنها بسته به مدل آن برای 1 تا 3 کودک مناسب است.

بهترین قلعه بادی برای منزل

اگر تا به حال فکر می کرده اید که قلعه های بادی پرش کودکان فقط برای پارک ها و شهر بازی ها است تقریبا حق داشته اید زیرا این محصولات بادی تقریبا جدید هستند و اکثر مردم از وجود این قصر های بادی بی خبر هستند ولی باید بدانید که چندین مدل قلعه بادی کودک با برند اینتکس و بست وی در ایران وجود دارد که با ابعاد کوچک تولید می شوند و تحمل وزن آنها بین 25 تا 100 کیلوگرم است که برای دو یا سه بچه عالی هستند و ابعاد آنها باعث می شود که در منزل و مهدکودک ها نیز جا شوند تا ساعت ها کودکان را به بازی و سرگرمی در آن مشغول کنید.

این قلعه های جامپینگ بادی بازی های مهیجی هستند و کودکان را به بازی های پر تحرک مشغول می کنند تا از بازی های کامپیوتری گوشی و تبلت که آنها را تنبل و به چشم آنها آسیب می رساند دور باشند.
بهترین قلعه بادی برای منزل

بهترین قلعه بادی برای منزل از نظر قیمت و ابعاد از بین محصولات بادی اینتکس و بست وی با توجه به تجربه فروش ما قلعه بادی مدل 48260 اینتکس است که بسیار زیبا و ارزان است که برای دو بچه تا وزن 54 کیلوگرم مناسب است ابعاد آن نیز عبارت است از طول: 174، عرض 174 و ارتفاع 112 سانتی متر است تا در مکان های کوچک نیز قابل نصب باشد.

بهترین قلعه بادی اینتکس مناسب خانه

قلعه بادی 48260 که در بالا ذکر کردیم با رنگ بندی زرد و آبی تولید شده مه بسیار زیبا است ستون های آن بادی است تا ایمن باشد و کودکان با برخورد با آن هیچ آسیبی نبینند ضمنا چهار طرف آن نیز با دیواره های توری محصور شده تا از پرت شدن خردسالان در حین بازی به بیرون جلوگیری شود برای خرید قلعه بادی می توانید به دسته بندی محصولات سایت اینتکس لند، نمایندگی اینتکس مرزداران در شهر تهران در همین وب سایت مراجعه و محصول مورد نظر را انتخاب و خرید کنید.

• قلعه های بادی را باید در محلی فاقد شی تیز نصب کنید تا بدنه آن آسیب نبیند.
• از زیرانداز نرم برای محافظت از زیره آنها استفاده کنید.
• قلعه های بادی جامپینگ را حتما با پمپ باد اینتکس باد کنید.
• از کودکان بخواهید از برخورد اشیا تیز به بدنه قلعه بادی اجتناب کنند.
• این جامپینگ های بادی قابل تعمیر هستند.
• برای تعمیر آنها از چسب تعمیرات مخصوص اینتکس استفاده کنید.
بهترین قلعه بادی برای منزل

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد و هرگونه استفاده از مطالب این فروشگاه فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است.