بهترین کاناپه بادی تختخواب شو

بهترین کاناپه بادی تختخواب شو

بهترین کاناپه بادی تختخواب شو در بین برندهای اینتکس، بست وی و جیلونگ مدل 2 نفره اصلی اینتکس می باشد که با توجه به ظاهر زیبا و قیمت آن جز پرفروش ترین ها است همچنین تحمل وزن بالای آن و کاربردی بودن آن باعث شده تا در بین همه محصولات بادی این سه کارخانه در بالاترین رتبه فروش در کل جهان و صد البته ایران قرار بگیرد.

تفاوت کاناپه بادی تختشو با کاناپه چوبی

خیلی از افراد به دنبال خرید مبل بادی تخت شو هستند که با دیدن این محصول و قیمت ارزان آن به کل از خرید کاناپه های چوبی و فلزی منصرف می شود و برای تهیه این محصول به سایت های فروشگاه اینترنتی سر می زنند این محصول خارق العاده دارای دو مدل 1 نفره و 2 نفره تک رنگ مشکی می باشد که تحمل آنها 100 کیلوگرم و 200 کیلوگرم است در حالی که وزن آنها 5 کیلو و 9 کیلوگرم می باشد.

قیمت این کاناپه های بادی چندکاره حدود یک سوم کاناپه های معمولی است که وزن آنها نیز بسیار زیاد است در نتیجه حمل و نقل آن نیز برای افراد سخت است و همچنین برای زمان هایی که نمی خواهید از این کاناپه بادی تاشو استفاده کنید به سادگی باد آنرا خالی کنید و در گوشه ای از انبار یا اتاق نگهداری کنید تا زمان نیاز  بعدی که مجددا باد کنید و استفاده نمایید.

بهترین پمپ باد برای کاناپه بادی دوکاره

کاناپه های بادی اینتکس دارای پمپ باد سرخود و یا در داخل بسته بندی نمی باشند که برای باد کردن آنها باید یکی از پمپ های باد نمایندگی اینتکس را خرید نمایید و آنرا باد کنید که می تواند پمپ باد دستی، پمپ باد برقی و پمپ باد پدالی باشد در بین این پمپ ها مدل برقی آن گرانتر است ولی کار با آن بسیار ساده است زیرا کابل آن به برق وصل می شود و با زدن کلید روشن مبل بادی پر می شود و حتی برای خالی کردن باد داخل آن نیز همین پمپ کار تخلیه را نیز برای شما انجام می دهد.

خرید بهترین کاناپه بادی تختخواب شو

برای خرید کاناپه بادی تخت خواب شو اینتکس، بست وی و جیلونگ می توانید به دسته بندی محصولات همین وب سایت اینترنتی مراجعه کنید و مدل مورد نظر خود را خرید و انتخاب نمایید ضمنا توصیه میکنیم در صورت نداشتن پمپ باد و چسب تعمیرات حتما این دو کالا را نیز خرید کنید و یا برای راهنمایی بیشتر با شماره های درج شده در وب سایت اینترنتی اینتکس لند تماس گرفته و از همکاران ما مشاوره رایگان بخواهید.

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد و هرگونه استفاده از مطالب این فروشگاه فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است.