بورس فروش استخر بادی اینتکس

بورس فروش استخر بادی اینتکس

بورس فروش استخر بادی اینتکس، در ایران راسته بازاری را به عنوان بورس فروش استخر بادی اینتکس پیدا نخواهید کرد و تنها چند وارد کننده استخر های بادی اقدام به فروش استخر بادی کودک و بزرگسال به صورت اینترنتی کرده اند که با جستجو در موتور جستجوگرهای مختلف می توانید آنها را پیدا کنید و همه مدل های استخر اینتکس را ببینید.

سایت های فروش استخر بادی اینتکس

اما باید در نظر داشته باشید که هر سایت که در صفحات اول باشد دارای قیمت ارزان و مناسب نیست و باید برای پیدا کردن نمایندگی اصلی با قیمت مصوب گاهی اوقات همه وب سایت ها را جستجو کنید تا بتوانید قیمت اصلی محصولات بادی را پیدا کنید ضمنا این توجه را داشته باشید که هر استخر بادی اینتکس باید دارای کد 5 رقمی کارخانه اینتکس در زیر کارتن باشد و با جستجوی این 5 رقم در گوگل باید به وب سایت اصلی اینتکس که مربوط به کشور چین است برسید تا مطمئن شوید این محصول کاملا اصلی و اورجینال است.

تاریخ انقضای استخر بادی

استخر های بادی باید تاریخ تولید به روز داشته باشند زیرا مدت و طول عمر این محصولات حداکثر 5 سال است که باید در هنگام خرید به تاریخ تولید و انقضای آنها توجه ویژه داشته باشید که از ارکان مهم هر خرید محصولات وارداتی یا ایرانی می باشد.

استخر های بادی از بدنه پی وی سی نرم تولید می شوند که دارای طرح ها و رنگ های بسیار زیبایی هستند و در اشکال مربع، مستطیل و دایره تولید و ساخته شده اند.

از استخر های بادی کودک و بزرگسال و حتی خانوادگی می توانید برای آب تنی، آب بازی و شنا استفاده کنید که نیازی به فضای بسیار کمی دارد و در حیاط، باغ، پشت بام و پارکینگ قابل استفاده هستند.

تعمیر پارگی بدنه استخر بادی

بدنه استخر های بادی با توجه به طبیعتشان قائدتا باید با برخورد با اشیا تیز سوراخ و پاره شوند که باید از برخورد آنها با شی تیز جلوگیری کنیم و از کودکان بخواهیم با شی تیز و برنده به بدنه استخر بادی صدمه وارد نکنند ولی در صورت پارگی یا سوراخ شدگی با چسب تعمیرات مخصوص استخر بادی به سادگی قابل تعمیر هستند.

در دوران قبل تر مردم برای آب تنی کودکان از وان ها و لگن های پلاستیکی استفاده می کردند تا در فصل تابستان از آب بازی لذت ببرند ولی به علت نا ایمن بودن و قابل شکستگی بودن این لوازم کارخانه های اینتکس و بست وی اقدام به تولید استخر بادی با طرح های کارتونی و کودکانه زیبایی کردند که آنها را به خود جذب و ساعت ها در آن مشغول بازی شوند.
بورس فروش استخر بادی اینتکس

همچنین استخر بادی بزرگسال یا خانوادگی که طرح آکواریوم یا ساده دارند و ابعاد بزرگتری نسبت به سایزهای کودک دارند که چهار نفر بزرگسال می توانند در آن به آب بازی در فصل گرم سال بپردازند.

روش خرید استخر های بادی

برای خرید استخر بادی اینتکس در بورس فروش استخر بادی اینتکس یعنی همین وب سایت اینتکس لند به دسته بندی محصولات، دسته استخر های بادی مراجعه کنید و محصول مورد نظر را خرید نمایید و یا با شماره های درج شده در وب سایت با همکاران ما در فروشگاه اینتکس مرزداران تماس حاصل نمایید.

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد و هرگونه استفاده از مطالب این فروشگاه فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است.