تخت بادی تمام مخمل

تخت بادی تمام مخمل

تخت بادی تمام مخمل اینتکس و بست وی به تخت خواب هایی گفته می شود که علاوه بر مخمل بودن رویه بالایی دور تا دور آنها نیز از مخمل یا جیر پوشیده شده است.

تخت خواب بادی اینتکس باید حتما از رویه مخمل تولید شده باشد زیرا باعث عرق نکردن و داغ نشدن بدن خریدار در هنگام خواب می شود و ضمنا دلیلی بر طبی بودن این محصولات نیز می باشد که در کارخانه سازنده به طور کامل، مهندسی شده و آزمایشگاهی به این موضوع پی برده اند و شرکتهای اینتکس و بست وی با پوشاندن کناره ها از جنس مخمل علاوه بر زیبا تر شدن ظاهری باعث دوام و مقاومت بیشتر تختخواب در برابر ضربه یا برخورد ناخواسته با اشیا تیز به بغل آن شده اند.

البته همه تخت خواب های بادی اینتکس و بست وی به این شکل طراحی نشده اند و تعداد کمی از آنها هنوز با کناره پی وی سی تولید و ساخته می شوند که از مدلهای تمام مخمل ارزانتر هستند تا به سلیقه مصرف کننده نیز احترام بگذارند و مشتری با انتخاب خود از بین این دو مدل یکی را انتخاب کرده و برای موارد مصرفی خود خریداری نماید.

تفاوت تخت و تشک بادی

بعضی از مردم تختهای بادی تمام مخمل اینتکس را به عنوان تشک های بادی اینتکس می شناسند در حالی که تشک های بادی اینتکس جز دسته دیگری از کالا های اینتکس هستند و از ارتفاع کمتری برخوردار هستند، تشک های بادی را می توان در چهار چوب تخت خواب های فلزی استفاده کرد اما تخت بادی نیازی به چهار چوب فلزی یا چوبی ندارد و به خودی خود یک تختخواب کامل است و فقط کافی است که آنرا بر روی زمین سرامیک، موکت، فرش و یا پارکت با پمپ باد برقی سرخود باد کنید از آن به عنوان یک تخت خواب واقعی استفاده کنید.

روش نصب و آماده سازی تخت بادی تمام مخمل اینتکس یا بست وی بسیار ساده است و به وسیله موتور باد برقی متصل به بدنه که با برق شهری 220 ولت کار می کند پر و حتی خالی می شود یعنی اگر قصد جابجایی آنرا داشته باشید و یا بخواهید برای مدت کوتاه و موقتی از آن استفاده نکنید همان پمپ باد تخت را برای شما خالی می کند و می توانید دوباره تختخواب بادی را در بسته قرار دهید تا در زمان نیاز از آن استفاده مجدد کنید برای این کار کافی است تا پمپ باد را روشن کنید و درجه باد را که به شکل یک ولوم دایره شکل است به سمت چپ بچرخانید تا تخت بادی به سادگی و سریع وکیوم شود.

برای دیدن و خرید انواع تخت بادی تمام مخمل و جیر به قسمت دسته بندی تخت خواب بادی سایت اینترنتی فروشگاه محصولات بادی اینتکس در همین سایت مراجعه کنید.

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد و هرگونه استفاده از مطالب این فروشگاه فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است.