تخت بادی را از کجا بخرم

تخت بادی را از کجا بخرم

تخت بادی را از کجا بخرم؟ تخت های بادی محصولات متنوع و فوق کاربری هستند که با وزن و حجم کم برای استفاده در منزل ، محل کار و مسافرت ها عالی هستند و دارای ابعاد و سایز های متفاوتی هستند که می شود آنها را برای استفاده کودکان و بزرگسالان به صورت دایمی و موقتی مورد استفاده قرار داد.

تخت خواب بادی اینتکس و بست وی اصلی از مهمترین و بنام ترین تولیدات شرکت های تولید تخت بادی هستند که محصولاتشان را در بازار ایران توسط نمایندگی اینتکس لند به فروش می رسانند انواع مدل های یک نفره با پمپ باد برقی، دو نفره با پمپ باد متصل به بدنه، یک نفره الیاف دار، دو نفره الیاف دار، بدونه پمپ باد، تخت بادی طبی، تخت خواب بادی ارتفاع بلند، تخت بادی کوتاه، تخت بادی کودک، تخت بادی بزرگسال، تخت بادی سالمند، تخت بادی بیمار، تخت بادی مخصوص محل کار، تخت بادی همراه بیمار، تخت بادی مواج، تخت بادی ضد زخم بستر، تخت بادی تاج دار، تخت بادی سلطنتی، تخت بادی پشتی دار، تخت بادی خوشخواب در انواع رنگ، سفید، مشکی، بنفش، زرشکی، طوسی، سرمه ای، خاکستری، کرم و حتی دو رنگ مانند مشکی طوسی، سرمه ای کرم، خاکستری مشکی و چندین رنگ متفاوت دیگر که با همه سلیقه ها هم خوانی دارد.

تخت بادی را از کجا بخرم؟

راهنمای خرید تخت بادی

برای خرید انواع تختخواب بادی تک نفره و دو نفره با تنوع بالا و قیمت های به صرفه و مناسب خانواده به قسمت دسته بندی محصولات، دسته تخت بادی سایت نمایندگی اینتکس لند در ایران در همین سایت مراجعه کنید و یا برای پاسخ به سوالاتی که درباره این محصول در ذهن دارید با همکاران ما در تماس باشید تا یک خرید آگاهانه را انجام دهید.

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد و هرگونه استفاده از مطالب این فروشگاه فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است.