تخت بادی مناسب برای استفاده دائم

تخت بادی مناسب برای استفاده دائم

تخت بادی مناسب برای استفاده دائم است؟ بله تخت خواب بادی 1 نفره و 2 نفره با مارک و برند اینتکس و بست وی مناسب استفاده دایمی و همیشگی هستند و می توان از آن ها برای نصب در اتاق خواب به جای تختهای فلزی و چوبی سنگین و گران قیمت استفاده کنید و از خواب متفاوت و بسیار راحت بر روی تختهای بادی لذت ببرید.

داخل بدنه تختخواب های بادی اصلی از الیاف ابریشمی به صورت عمودی وجود دارد که باعث تقسیم هوا در زیر کمر و پشت گردن فرد استفاده کننده می شود تا باعث کمردرد و بدن درد بعد از خواب نشود، این تخت ها فقط برای استفاده یک یا چند ساعت نیست بلکه برای استفاده خواب شبانه طراحی شده که از آن می توانید در محل های کار نیز برای استراحت موقت بهره ببرید.

تختخواب بادی اینتکس و بست وی 1 نفره دارای تحمل وزن تا 140 کیلوگرم و 2 نفره ها دارای تحمل وزن تا 295 کیلوگرم بر حسب مدل خریداری شده می باشند که فقط دارای وزنی از 5 تا 16 کیلوگرم می باشند تا به وسیله یکنفر هم قابل جابجایی باشند از خصوصیات و دلایل جذب خرید این محصولات همین وزن کم، حجم کم و کم جا بودن آنها می باشد که میل خرید با قیمت های ارزان نسبت به مدل های چوبی و فلزی را در خریداران تقویت می کند.

آیا تخت بادی مناسب برای استفاده دائم است؟

این تختخواب های بادی نیازی به چهارچوب ندارند و بر روی زمین، پارکت، سرامیک، موزاییک، فرش و موکت قابل نصب و استفاده هستند، می توانید انواع تخت بادی 1 و 2 نفره را در دسته بندی محصولات دسته تخت بادی سایت اینتکس لند، نمایندگی رسمی و مرکزی تختخواب بادی اینتکس ببینید و اقدام به خرید نمایید.

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد و هرگونه استفاده از مطالب این فروشگاه فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است.