تشک بادی اتومبیل

تشک بادی اتومبیل

برای خرید انواع تشک بادی اتومبیل های ایرانی و خارجی دو نفره و تک نفره با مدل های شاسی بلند و سواری به دسته بندی محصولات همین وب سایت مراجعه کنید و یا با شماره های درج شده در فروشگاه تماس بگیرید و مدل اصلی تشک بادی ماشین اینتکس مورد نظر را با قیمت تخفیف دار شرکتی و گارانتی ضمانت مهلت تست با لوازم کامل انتخاب کنید.

تشک بادی اتومبیل های ایرانی و خارجی

این تشک ها دو نوع هستند: 1. تشک بادی ال شکل مخصوص نصب بر روی صندلی عقب خودرو مناسب همه ماشین ها 2. تشک بادی تختخواب مانند که در قسمت صندوق خودرو های شاسی بلند می باشد.

1. خود تشک بادی داخل خودرو ال شکل دارای دو مدل یک تکه و دو تکه می باشد که جنس همه از پی وی سی و رویه آنها از جیر، مخمل و آکسفورد برزنت است، این مدل تشک های خودور برای ماشین های سدان و اس یو وی مناسب هستند چه ایرانی و چه خارجی.

2. تشک بادی تختخواب طور ماشینی که در قسمت صندوق خودرو های شاسی بلند فقط قابل استفاده است که صندلی عقب را باید بخوابانید تا این تشک بادی بر روی کل فضای عقب نصب شود طول و عرض این مدل با مدل اولی متفاوت است و بزرگتر تولید شده است البته جنس این محصول درواقع همان پی وی سی با روکش جیر، مخملی و برزنت آکسفورد می باشد.

لوازم همراه تشک های بادی داخل خودرو

این تشکهای بادی نمایندگی اینتکس دارای لوازمی چون پمپ باد خودرویی، ساک حمل، بالش های بادی و چسب تعمیرات مایع قطره ای در داخل بسته بندی اصلی کارخانه می باشند.

تشک بادی اتومبیل Inflatable Car Mats

 

تشک بادی صندلی عقب خودرو مخصوص خواب کودک و بزرگتر ها در مسافرتها است که در قسمت عقب می توانند بخوابند و استراحت کنند و رنگبندی آنها عبارت است از: مشکی، نقره ای، کرم، سبز، آبی، نارنجی، بادمجانی، زرشکی، بنفش و زرد که بر روی همه ماشین های ایرانی و خارجی قابل نصب و استفاده می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد و هرگونه استفاده از مطالب این فروشگاه فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است.