تشک بادی صندلی عقب ماشین چیست

تشک بادی صندلی عقب ماشین چیست

تشک بادی صندلی عقب ماشین چیست؟

این تشک بادی ماشین برای استفاده در قسمت عقب ماشین و استفاده حداکثری از فضای داخل ماشین های ایرانی و خارجی برای استراحت کودکان و بزرگسالان است به این ترتیب که تشک به صورت ال از صندلی راننده و صندلی کناری تا پشتی صندلی عقب را پوشش می دهد که قسمت جای پا در صندلی عقب نیز با پایه های بادی پر می شود.

تشک بادی دو نفره پشت ماشین اینتکس مانند یک تخت خواب بادی در عقب ماشین به سادگی با پمپ باد فندکی خود باد و نصب می شود که و برای دو کودک و یا یک بزرگسال در مسافرت ها طراحی شده که به یک وسیله عالی لازم و جالب در همه مسافرتها تبدیل شده است این تشک بادی صندلی عقب ماشین مخصوصا برای خانواده هایی که دارای نوزاد و کودک هستند فوق العاده می باشد تا کودک را با خیال راحت در طول مسیر مسافرت در قسمت صندلی عقب بخوابانند.

تشک بادی صندلی عقب خودرو دارای پمپ باد فندکی، 2 عدد بالش بادی و یک ساک حمل است این محصول در کشور چین با مواد درجه یک و اصلی تولید می شود تا برای بدن کودکان هیچ حساسیتی به وجود نیاورد، ضمنا رویه این تشک های بادی ماشینی با جیر و مخمل پوشانده شده تا از قابلیت ضد تعریق نیز برخوردار باشد.

موارد مصرف تشک بادی صندلی عقب ماشین چیست؟

تشک بادی صندلی عقب ماشین در داخل یک بسته بندی و جعبه ساده است و دارای هیچ مارک خاصی نیست ولی کیفیت این محصول فوق العاده است، در بعضی از مدل های آن یک تکه اضافه نیز دارد که فضای خالی بین دو صندلی در قسمت کنسول خودرو را پر می کند تا در هنگام خواب کودکان و خردسالان خطر افتادگی و یا پرت شدن کودک وجود نداشته باشد.

این تشک بادی ماشین دارای رویه قابل انعطافی است به همین دلیل از نظر ابعاد در کلیه خودرو های خارجی و ایرانی قابل استفاده و نصب است.

انواع تشک بادی داخل خودرو با انواع رنگ قابل نصب بر روی همه خودرو های ایرانی و خارجی را می توانید در قسمت دسته بندی تشک بادی در صفحه اصلی محصولات بادی اینتکس لند، نمایندگی اصلی و مرکزی اینتکس در ایران، تهران ببینید و اقدام به خرید اینترنتی و یا حضوری نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد و هرگونه استفاده از مطالب این فروشگاه فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است.