تشک بادی مارک اینتکس

تشک بادی مارک اینتکس

تشک بادی مارک اینتکس که دارای 2 مدل 1 نفره و 2 نفره با طول 2 متر، عرض 100 و 150 سانتی متری و ارتفاع های 36 الی 56 سانتی متری هستند که همگی در کارخانه اصلی اینتکس تولید و تست می شود و بعد از آن به سراسر جهان ارسال می شود.

تشک بادی مارک اینتکس را می توانید در همه نمایندگی ها و فروشگاه های اینترنتی معتبر و وابسته به این کمپانی و شرکت اینتکس لند در ایران و تهران ببینید و اقدام به خرید نمایید، این تشک ها دارای ارتفاع کمتری تقریبا نصف نسبت به تخت های این کارخانه هستند و می توان آنها را علاوه بر ی استفاده در منزل در فضا های باز نیز مانند مسافرت ها در داخل چادر های مسافرتی و هر مکانی استفاده نمایید.

معایب تشک بادی اینتکس و بست وی

تشک های بادی با مارک اینتکس را می توان در رنگ های متنوع مثل سبز، مشکی، سرمه ای، کرم، طوسی و سفید خرید نمایید و از آن برای استفاده دائمی و موقتی برای کودکان و حتی بزرگسالان بهره ببرید.

این تشک های بادی داری معایبی نیز هستند که بر اثر مستقیم با اشیا خارجی تیز سوراخ و یا پاره می شوند که باید نسبت به تشک های غیر بادی خانگی فومی و فنری بیشتر از آنها مراقبت نمود تا در زیر گوشه وسائل چوبی موجود در خانه گیر نکند و پاره نشوند و همچنین مثل برخورد با میخ، چاقو و یا هر وسیله تیز دیگری ممکن است این تشک ها را پنچر کنند که در آن صورت تشک بادی اینتکس شما نیاز به تعمیر خواهد داشت و برای تعمیر آنها می توانید با شماره تلفن های نمایندگی اینتکس لند با قسمت تعمیرات تشک بادی اینتکس با ما تماس بگیرید و تعمیر آن را به همکاران ما بسپارید تا به وسیله چسب های تعمیرات مخصوص تشک بادی اینتکس و بست وی و دستگاه های آپارات مخصوص محصول شما را تعمیر کنند و مانند روز اول قابل استفاده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد و هرگونه استفاده از مطالب این فروشگاه فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است.