تشک بادی مسافرتی برای ماشین

تشک بادی مسافرتی برای ماشین

تشک بادی مسافرتی برای ماشین جدیدا کارخانه های تولید کننده محصولات بادی اقدام به تولید تشک بادی ماشین نموده اند که کودکان و بزرگ سالان بتوانند در سفر ها در داخل خودرو بر روی آن بخوابند، استراحت کنند و یا دراز بکشند جنس بدنه این محصول مانند دیگر تشک ها از پی وی سی است و قسمت بالای آن جیر یا برزنت است تا مانع از عرق کردن بدن هنگام استفاده شود.

تشک بادی صندلی عقب ماشین نمایندگی اینتکس یک محصول کاربردی است که امروزه همه افرادی که دارای نوزاد و خردسال هستند به دنبال خرید آن می باشند زیرا در طول کل مسیر مسافرت کودکان هر زمان که به خواب نیاز داشته باشند بر روی آن دراز می کشند و می خوابند در نتیجه طولانی بودن راه و ساعت ها بودن در داخل اتومبیل آنها را کلافه نمی کند.

موارد استفاده از تشک بادی مسافرتی برای ماشین

اگر چه این تشک بادی ماشینی برای داخل اتومبیل طراحی شده است ولی با توجه به نوع جنس و شکل ظاهری آن می توانید برای روی آب، بیرون از خودرو به عنوان تشک بادی معمولی استفاده کنید و یا با برعکس کردن آن به عنوان تشک بادی پشتی دار بهره ببرید.

ابعاد تشک بادی مسافرتی ماشین به اندازه ای طراحی و تولید شده است که بر روی همه ماشین های ایرانی و خارجی قابل نصب است چنانچه باد داخل آنرا کم یا زیاد کنید با اتاق خودروی شما ست می شود تا بتوانید این تشک بادی ماشینی را در خودرو های سواری و شاسی بلند نیز استفاده نمایید.

تشک بادی پشت ماشین دارای تحمل وزن 150 کیلوگرم می باشد در حالی که وزن خود آن فقط 3 کیلوگرم می باشد و رنگ بندی آنها سبز، زرد، آبی، نارنجی، کرم، مشکی، زرشکی، طوسی و نقره ای است که بیشتر مردم با توجه به رنگ بندی روکش ها و رو دری ها رنگ تشک بادی را انتخاب می کنند البته اکثر افرادی که کودک دارند رنگ های تیره خرید می کنند تا چرک تاب باشد.

رویه مواج و راه راه تشک بادی مسافرتی برای ماشین باعث می شود تا در زمان استفاده بسیار راحت باشد و باعث عبور هوا در زیر بدن فرد شود و احساس گرما یا تعریق نکنند ضمنا می توانید فقط پایه های آنرا باد کنید تا کودک یا بزرگسال بر روی خود صندلی عقب ماشین بخوابد و ارتفاع بیشتری در داخل اتاق خودرو وجود داشته باشد.

لوازم همراه تشک بادی صندلی عقب ماشین

تشک بادی پشت ماشین اصلی نمایندگی اینتکس دارای پمپ باد فندکی برای پر و خالی کردن، دو عدد بالش بادی، ساک حمل و چسب تعمیرات می باشد که همگی در داخل بسته بندی باید قرار داشته باشند لذا از خرید پک های بدونه پمپ باد خودداری کنید و نباید برای خرید پمپ باد فندکی تشک صندلی عقب خودرو وجه اضافه ای بپردازید.

• تشک بادی ماشینی را در محلی فاقد شی تیز نصب کنید.
• در داخل خودرو را تمیز کنید تا اشیا برنده در کف آن وجود نداشته باشد.
• برای باد کردن آن از پمپ باد مخصوص استفاده کنید.
• کودکان نباید بر روی آن بپر بپر کنند تا به تشک آسیب وارد نشود.
• برای جلوگیری از پخش رنگ لباس بر روی تشک بادی از ملحفه استفاده کنید.
• چنانچه تشک بادی مسافرتی برای ماشین سوراخ یا پاره شود قابل تعمیر است.
• تعمیرات تشک بادی داخل خودرو باید حتما با چسب تعمیرات اینتکس صورت گیرد.

تشک بادی مسافرتی برای ماشین

 

تشک صندلی عقب ماشین بدنه تمام بادی دارد که با هوا پر می شود و طبیعی است که با برخورد با اشیا تیز سوراخ یا پاره شود که جای نگرانی نیست و با چسب تعمیرات مخصوص تشک بادی اینتکس به سادگی قابل تعمیر می باشد روش تعمیر آن نیز بسیار ساده است تا خود خریدار بتواند بدونه نیاز به پرداخت وجه فقط با خرید چسب تعمیرات اینتکس بدنه تشک بادی ماشینی را تعمیر کند.

روش تعمیر تشک بادی ماشین

ابتدا محل نشتی را پیدا کنید با گوش دادن به صدای باد یا احساس باد با پشت دست بعد از پیدا کردن محل صدمه وصله داخل پک تعمیرات را به چسب مایع آغشته کنید سپس بدنه تشک بادی را چسبی نمایید و وصله را بر روی آن قرار دهید، یک تکه چوب صاف یا یک کتاب بر روی وصله قرار داده و با یک وزنه حدود 5 کیلویی برای 3 یا 4 ساعت آنرا تحت فشار قرار دهید، حالا تشک بادی مسافرتی برای پشت اتومبیل شما مانند روز اول قابل استفاده است.

دیدگاهتان را بنویسید

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد و هرگونه استفاده از مطالب این فروشگاه فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است.