تشک بادی ویژه صندلی عقب ماشین

تشک بادی ویژه صندلی عقب ماشین

تشک بادی ویژه صندلی عقب ماشین تشکی است پی وی سی با رویه های آکسفورد و مخمل ضد گرما که برای 2 نفر کودک یا 1 نفر بزرگسال عالی می باشد و بهترین وسیله برای خوابیدن در مسافرتی که می روید است، این تشک بادی مخصوص خودرو اینتکس یا بست وی نمی باشد و جز تولیدات ترکیه یا هیچ کشور اروپایی نمی باشد، حتی نمونه ایرانی نیز ندارد و فقط تولیدی تشک بادی ماشین اصلی در کشور چین با کیفیت بالا و درجه یک تولید و ساخته می شود.

ابعاد تشک بادی ویژه صندلی عقب ماشین

وزن بدنه تشک بادی خودرو حداکثر 3 کیلوگرم است که در داخل بسته بندی به ابعاد 50 سانت در 50 سانت در 20 سانتی متری قرار دارد این جعبه کوچک را می توانید در گوشه ای از صندوق ماشین قرار دهید تا همیشه همراه شما باشد و در صورت نیاز آنرا نصب و راه اندازی کنید که بسیار ساده نصب می شوند.

این تشک های بادی ماشین دارای مدل های دو تکه، یک تکه، نیم ست و کناره دار هستند که هرکدام با توجه به نوع استفاده مصرف کننده در اختیار آنها قرار می گیرد، البته یک مدل تشک مخصوص شاسی بلند نیز وجود دارد که در قسمت صندوق قرار می گیرد و پشت اتومبیل را به یک تشک خواب بزرگ، راحت و پهن تبدیل می کند.

قیمت تشک بادی مخصوص خودرو

قیمت تشک ماشین بادی نسبت به کاربرد آن مقرون به صرفه است و راحتی که کودکان یا بزرگ سالان در زمان استفاده دارند واقعا برای خانواده ها غیر قابل قیمت گذاری است، مدل های دو تکه یکنفره این محصولات باعث می شود تا تشک بادی بالایی را در بیرون از خودرو نیز به عنوان تشک خواب غیر ماشینی استفاده کنید.
تشک بادی ویژه صندلی عقب ماشین

فروش انواع تشک صندلی عقب ماشین پلاستیکی در اکثر وب سایت های نمایندگی اینتکس امکان پذیر است که همیشه موجود می باشد مگر در موارد خاص که احتمالا بعد از چند ماه دوباره وارد بازار خواهند شد، برای خرید انواع تشک بادی مخصوص ماشین با قیمت ارزان شرکتی می توانید به دسته بندی محصولات همین وب سایت اینترنتی نمایندگی اینتکس در ایران مراجعه کنید و مدل مورد نظر خود را انتخاب و تهیه نمایید تا در اسرع وقت درب منزل تحویل بگیرید، ضمنا توجه داشته باشید که افراد در همه شهرستان های ایران امکان خرید تشک بادی ویژه صندلی عقب ماشین را دارند زیرا به وسیله پست و تیپاکس به سرعت برای آنها ارسال خواهد شد.
تشک بادی ویژه صندلی عقب ماشین

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد و هرگونه استفاده از مطالب این فروشگاه فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است.