تشک بادی پمپ دار اینتکس

تشک بادی پمپ دار اینتکس

تشک بادی پمپ دار اینتکس نمایندگی شرکت اینتکس و بست وی از جنس پی وی سی با روکش جیر، مخمل و برزنت ضد تعریق با ارتفاع های 42 تا 56 سانت و در سایز های یک و دو نفره تولید شده است و این تشک های بادی پمپ دار دارای پمپ باد سرخود دو کاره برای پر و خالی کردن هستند.

از تشک بادی اینتکس پمپ دار می توانید در منزل، مسافرتها و محل کار به راحتی استفاده کنید و در صورت عدم نیاز باد آنها را خالی کنید و دوباره در بسته بندی قرار دهید تا زمان استفاده بعدی، از تخت های بادی و تشک بادی نمی توانید برای بپر بپر کودکان استفاده کنید چون باعث پارگی، ترکیدگی و یا دفرمه شدن آن می شود.

این تختخواب های بادی دارای وزن های 5 تا 11 کیلو گرم هستند که به راحتی قابل جابجایی هستند. تخت های بادی و تشک های بادی محصولاتی هستند از جنس پی وی سی با روکش های ضد تعریق مخمل، جیر و کامفورت که در داخل بدنه آنها لایه های عمودی شکلی از الیاف ابریشم وجود دارد که علاوه بر ظاهر دادن به شکل تخت ها باعث طبی شدن و سفت شدن آنها نیز می شوند.

تفاوت تخت بادی و تشک بادی اینتکس

اما تفاوت تخت های بادی و تشک بادی اینتکس بیشتر در ارتفاع آنها و موارد استفاده می باشد که معمولا تشک های بادی ارتفاعی از 10 سانت تا 30 سانت را دارند ولی تخت خواب های بادی دارای ارتفاع هایی از 37 سانت تا 56 سانت را دارا می باشند، تشک های بادی را اغلب در مسافرتها، کمپ های تفریحی و آفرود استفاده می کنند به این دلیل که سبک، کم حجم و کم جا هستند و برای حمل و نقل حتی در یک کوله پشتی نیز جا می گیرند، ولی تخت های بادی بخاطر ابعاد بزرگتر و پمپ های برقی متصل به بدنه از وزن سنگین تری برخوردار هستند هرچند که با این وجود در مقایسه با تختخواب های فلزی و چوبی قابل مقایسه از نظر وزنی نیستند و نسبت به آنها بسیار سبکتر هستند.

این تخت های بادی اینتکس را بیشتر در داخل منزل و محل هایی که نیاز به جابجایی ندارند استفاده می کنند که برای خواب یا استراحت های طولانی مناسب تر هستند و از کمردرد های احتمالی جلوگیری می کنند، همه تخت خواب های بادی به جز پمپ باد برقی نصب شده دارای یک دریچه باد یدکی بر روی بدنه نیز هستند که می توان در محل های فاقد برق آنها را با انواع پمپ های باد اینتکس باد کنید، ضمنا تعداد کمی از این تختهای بادی فاقد پمپ باد هستند که باید برای آنها پمپ باد جدا تهیه کنید.

برای دیدن نمونه های تشک های بادی یک نفره و دو نفره به قسمت دسته بندی محصولات، دسته تشک بادی در صفحه اصلی همین سایت نمایندگی اینتکس در ایران مراجعه کنید.

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد و هرگونه استفاده از مطالب این فروشگاه فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است.