تشک های بادی چقدر عمر میکنند

تشک های بادی چقدر عمر میکنند

تشک های بادی چقدر عمر میکنند؟ در کل عمر همه محصولاتی که از لاستیک تولید می شوند 5 سال می باشد که چه تخت های بادی، تشک های بادی و یا استخرهای بادی، ولی این طول عمر بستگی به طرز نگهداری و روش استفاده آنها نیز دارد، برای طول عمر بیشتر تخت های یادی و تشک بادی اینتکس موارد زیر را رعایت کنید تا حداکثر استفاده را از آنها ببرید.

تشک های بادی چقدر عمر میکنند

تخت های بادی و تشک های بادی چقدر عمر میکنند؟

قبل از باد کردن و استفاده از تخت های بادی و تشک های بادی حتما دستورالعمل موجود در بسته بندی را که در زیر هم آورده شده است مطالعه کنید.

1. قبل از نصب باید زیر تخت های بادی را تمیز کنید تا عاری از هرگونه شی تیز باشد.

2. در هنگام باد شدن به وسیله پمپ های باد برقی بر روی آنها ننشینید این کار ممکن است به تخت شما آسیب برساند و فشار وارد آمده حتما پمپ باد را می سوزاند.

3. بهتر است برای تمیز ماندن و جلوگیری از پخش رنگ لباس بر روی رویه تخت و تشک های بادی از یک ملحفه یا رویه تختی استفاده کنید.

4. بعد از باد شدن از تشک بادی به عنوان جامپینگ کودک استفاده نکنید و نباید کودکان بر روی آن بپر بپر کنند چون لایه های داخلی آن از هم جدا می شود و به اصطلاح ورم می کند که این صدمات هرگز قابل جبران و تعمیر نیستند.

5. بر روی تخت یا تشک بادی ننشینید چون این محصولات فقط برای دراز کشیدن و خواب تعبیه شده اند تا به بدنه آنها آسیب وارد نشود.

6. از راه رفتن با نوک پنجه ها و پاشنه بر روی این محصولات بادی خود داری کنید.

7. تخت بادی و تشک های بادی را به وسایل گرمایشی زیاد نزدیک نکنید چون علاوه بر دفرمه شدن آنها امکان سوختگی نیز و جود دارد.

8. برای پیدا کردن سوراخ یا پنچری تشک بادی اینتکس از آب و یا کف بر روی بدنه آنها استفاده نکنید زیرا لایه های ابریشمی چسبیده به بدنه از داخل سست می شوند و امکان دفرمگی در این حالت نیز وجود دارد، توصیه می کنیم حتی الامکان کار تعمیرات را به شرکت اینتکس واگذار کنید تا با چسب ها و دستگاه های مخصوص آپارات این کار را برای شما انجام دهند.

چنانچه موارد بالا را رعایت کنید هیچ مشکلی برای تشک بادی شما پیش نیامده و می توانید از یک خواب متفاوت بر روی تشک طبی اینتکس ، بست وی و جیلونگ لذت ببرید.

برای دیدن و خرید انواع تشک بادی به قسمت دسته بندی محصولات سایت ما، دسته تشک بادی مراجعه کنید.

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد و هرگونه استفاده از مطالب این فروشگاه فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است.