تعمیر قلعه بادی کودک اینتکس

تعمیر قلعه بادی کودک اینتکس

تعمیر قلعه بادی کودک اینتکس و بست وی، جامپینگ بادی کودک و تشک پرش کودکان با دستگاه های و چسب پنچری مخصوص در نمایندگی اینتکس با تست سلامت بعد از تعمیر با تحویل سریع، قیمت ارزان و مناسب در فروشگاه اینترنتی اینتکس لند.

اگر به تازگی و یا حتی چند سال قبل یک قلعه بادی کودک از هرکدام از شرکت های اینتکس خریداری نموده اید و به هر دلیلی با بر خورد با اشیا تیز مانند چاقو، مداد، خودکار، میخ، گیر کردن زیر پایه میز یا کمد پنچر، سوراخ و یا پاره شده است می توانید آن را به شرکت اینتکس لند، نمایندگی مرکزی و رسمی اینتکس در ایران، شعبه تهران مراجعه کنید و کار تعمیرات را به تعمیرکاران ما بسپارید تا در اسرع وقت بعد از رفع پنچری و تست کردن سلامت در مرحله پایانی که حدود 1 الی 2 روز زمان می برد با شما تماس بگیرند و شما را برای تحویل آن مطلع کنند.

ضمنا می توانید از طریق پیک جامپینگ و قلعه بادی کودک اینتکس و بست وی را به آدرس فروشگاه ما که در سایت درج شده است ارسال کنید تا بعد از تعمیر و آپارات مجددا آن محصول را ما برای شما با پیک ارسال کنیم.

تعمیر قلعه بادی کودک در شهرستان ها

مشتریان گرامی در سراسر کشور در همه شهرستان های دیگر نیز نگران این موضوع نباشند چون می توانند قلعه و جامپینگ بادی کودک سوراخ و پنچر شده خود را به وسیله پست یا باربری به آدرس درج شده در سایت ارسال کنند تا بعد از مراحل تعمیرات محصول بادی آنها را با همان وسیله های پست یا باربری برای آنها ارسال کنیم.

ضمنا اگر احساس می کنید خودتان می توانید کار تعمیرات را انجام دهید که کار بسیار ساده ای نیز هست فقط کافی است تا چسب تعمیرات قلعه بادی کودک اینتکس را از شرکت اینتکس لند تهیه نمایید و خودتان این کار را انجام دهید که بسیار مقرون به صرفه نیز می باشد چون با خرید هر چسب اینتکس می توانید 5 الی 7 محل سوراخ شدگی را آپارات کنید.

برای اطلاع از روش تعمیر محصولات بادی اینتکس و بست وی می توانید مقاله روش تعمیر محصولات بادی اینتکس سایت ما را مطالعه کنید و یا با تماس با شماره های موجود در سایت از همکاران ما راهنمایی بخواهید.

دیدگاهتان را بنویسید

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد و هرگونه استفاده از مطالب این فروشگاه فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است.