تولیدی مبل شنی ، هپی چیر و بین بگ

تولیدی مبل شنی ، هپی چیر و بین بگ

تولیدی مبل شنی، هپی چیر و بین بگ در ایران گروه تولیدی اینتکس لند در تهران می باشد که تولیدات خود را به همه شهرهای ایران ارسال می کند و با ضمانت یک ساله روکش ها و خدمات پس از فروش برای مواد داخل مبل شنی که معمولا هر سال به مدت 2 سال باید شارژ شود و گرانول داخلی آن باید دوباره پر شود تا به حالت اولیه برگردد.

این مبل های شنی، مبل هپی چیر تکنفره و مبل بین بگ دارای پوسته با کیفیت، مواد یونولیت درجه یک و آستر زیر روکش با مواد عالی می باشند که به همین دلیل دارای طول عمر بالایی هستند مبلمان شنی یک نفره و دو نفره دقیقا چیزی شبیه همان مبلمان خانگی هستند با این تفاوت که دارای وزن بسیار کمی نسبت به آنها است و کم جا نیز هستند که برای همه سنین از کودک تا بزرگسال برای استراحت، مطالعه و تماشای تلوزیون مورد استفاده قرار می گیرد.

برای طول عمر بیشتر مبل های شنی به موارد زیر توجه داشته باشید.

1. بیش از وزن توصیه شده بر روی مبل شنی استفاده نکنید.
2. با البسه ای که رنگ پخش می کنند روی مبل های هپی چیر ننشینید.
3. برای نظافت آنها از مواد شوینده خیلی قوی استفاده نکنید.
4. از برخورد اشیا تیز به صندلی شنی جلوگیری کنید.
5. حتی الامکان از رویه مبلی و یا ملحفه برای تمیز مانند رویه آن استفاده کنید.
6. برای شارژ مجدد ، گرانول آن را حتما از شرکت تهیه کنید و از مواد داخلی متفرقه استفاده نکنید.
7. مبل های هپی چیر را به وسایل گرمایشی مانند بخاری و شوفاژ نزدیک نکنید زیرا پوسته آن را می سوزاند.
8. برای شارژ مجدد یونولیت داخل مبل شنی یک زیپ در زیر مبل تعبیه شده که فقط باید از آن قسمت برای پر کردن اولیه و دفعات بعد استفاده کنید.

تولیدی مبل شنی، هپی چیر و بین بگ

برای خرید و دیدن انواع مبل شنی، هپی چیر و بین بگ به قسمت دسته بندی محصولات، دسته مبل شنی مراجعه کنید و یا با شماره های موجود در سایت با همکاران ما در تماس باشید.

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد و هرگونه استفاده از مطالب این فروشگاه فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است.