خرید استخر پیش ساخته در کرج

خرید استخر پیش ساخته در کرج

برای خرید استخر پیش ساخته در کرج باید در این وب سایت اینتکس لند، نمایندگی اصلی و انحصاری اینتکس ثبت سفارش کنید تا و اسرع وقت محصول مورد نظر خود را درب منزل دریافت کنید که با قیمت های مصوب نمایندگی اینتکس به فروش می رسد.

البته این نمایندگی اینتکس در شهر تهران بلوار مرزداران قرار دارد ولی خرید از کل کشور و برای همه شهر ها مقدور می باشد تا به وسیله پست، تیپاکس و باربری ارسال گردد.

راهنمایی برای خرید استخر پیش ساخته در کرج

استخر های پیش ساخته دارای دو مدل: 1. استخر تمام برزنتی که با پایه ها و میله های فلزی نصب می شوند و 2. استخر بدنه برزنتی لبه بادی که به ایزی ست معروف هستند و سریع نصب شدن آنها از مزیت های برتر آن به شمار می آید.
خرید استخر پیش ساخته

استخر های پیش ساخته فریمی روکار اینتکس و بست وی دارای دی وی دی آموزش نصب، زیرانداز، روانداز، نردبان و پمپ تصفیه آب استخر شنی در داخل بسته بندی می باشند که پک آنرا کامل نموده است و نیازی به خرید لوازم اضافی ندارد تا بعد از نصب و آبگیری بتواند از این استخر استفاده کنید.

سری دیگری از استخر های روکار و توکار اینتکس و بست وی استخر ایزی ست می باشد که برای افراد بزرگسال و خانوادگی طراحی شده است که ابعاد آن نسبت به پایه دار ها کوچک تر و قیمت آن نیز ارزانتر است این استخر ها بدنه برزنتی دارند و لبه آنها بادی است که خبری از پایه یا میله در این نوع مدل ها نیست و لبه بادی آن کار نگه داشتن استخر را در ارتفاع انجام می دهد.

استخر های ایزی ست آسان نصب شود باید در درجه اول لبه آنها را باد کنید و شلنگ آب را در داخل آن بیاندازید تا دیواره های آن خود به خود بایستد و استخر نصب شود به همین سرعت نصب می شوند و یکنفر نیز می تواند آنرا نصب کند به همین دلیل به ایزی ست و فست ست معروف هستند که باید برای باد کردن لبه آنها یک پمپ باد نیز در هنگام خرید استخر خرید نمایید تا بتوانید لبه بالایی استخر ایزی ست را پر باد کنید.

استخر های ایزی ست معمولا فقط دارای پمپ تصفیه آب استخر از نوع فیلتر کاغذی هستند که کوچک و ارزان قیمت هستند و فقط زباله های درشت را از آب جدا می کنند و باید هر چند وقت یکبار تعویض گردند و بعضی از مدل آنها نیز دارای زیرانداز، روکش و نردبان هستند ولی سایز های کوچک آنها فاقد لوازم فوق می باشند که یا نیاز ندارند و یا باید جدا تهیه شوند.

برای خرید استخر پیش ساخته در کرج می توانید به وسیله همین وب سایت فروشگاه اینترنتی نمایندگی اینتکس در ایران دسته محصولات اینتکس مدل مورد نظر خود را انتخاب و سفارش دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد و هرگونه استفاده از مطالب این فروشگاه فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است.