خرید انواع جامپینگ بادی کودک اینتکس

خرید انواع جامپینگ بادی کودک اینتکس

خرید انواع جامپینگ بادی کودک اینتکس طرح قلعه بادی کودک کوچک مخصوص خانه با قیمت های اصلی و شرکتی فقط در این نمایندگی مقدور می باشد.

جامپینگ بادی پرش بچه گانه INTEX دارای مدل های زیادی مخصوص پسرانه و دخترانه می باشد که همگی با طرح های کارتونی جذاب طراحی شده اند، وزن و حجم کمی دارند و قیمت آنها نیز به صرفه و ارزان است.

خرید انواع جامپینگ بادی کودک اینتکس

جامپینگ کودک یا همان تشک بپر بپر سره سره دار و ساده با مارک اینتکس و بست وی در سایز های کوچک با ارتفاع بلند ساخته می شود تا در خانه نیز بتوانید از آنها استفاده کنید.

حتما کودکانتان شهر بازی ها و پارک ها سوار قصر های بادی سرسره دار بپر بپر کرده اید که تعداد زیادی بچه در داخل آنها مشغول بازی هستند که البته همگی با کفش در آن مشغول بازی و سرگرمی هستند و ممکن است از طریق دست زدن به بدنه قلعه بادی کودک ناقل بیماری های ریوی شوند مخصوصا در این برهه زمانی شیوع ویروس کرونا که بسیار خطرناک است.

کارخانه های اینتکس و بست وی به عنوان تولید کننده های قلعه بادی پرش بچه اقدام به تولید انواع جامپینگ طرح دار نموده اند که در ابعاد کوچکتر ساخته شده و برای 1 یا دو کودک مناسب است با خرید و تهیه کردن این محصولات و استفاده آنها در خانه می توانید یک قصر بادی پرشی اختصاصی برای فرزند خود داشته باشید که در گوشه اتاق کودک جا می شود.

 

مزیت خرید قصر بادی پرشی خانگی اینتکس

با خرید انواع جامپینگ بادی کودک اینتکس و بست وی همیشه یک وسیله سرگرمی شاد و مفرح در منزل خواهند داشت که علاوه بر سرگرمی از وسیله بازی عمومی استفاده نکرده و همیشه در سلامت کامل به سر میبرند، همچنین از سر رفتن حوصله کودک در زمان قرنطینه خانگی جلوگیری خواهد کرد.

جامپینگ بادی تشک پرش خردسالان خانگی با کف بادی بلند و ارتجاعی ساخته می شود که کاملا حالت فنری دارد و کودک را به بالا برده و همچنین کف بادی آن مانع ایجاد صدا و اذیت برای همسایه های کناری و پایینی خواهد شد.

جامپینگ بادی بپر بپر طرح قصر بادی intex و bestway از بدنه تمام پلاستیکی نرم به اصطلاح پی وی سی تولید می شود که دیواره های آن نیز بادی است تا به بدن آنها آسیب وارد نشود البته برخی مدل های آنها دارای دیواره های توری دار هستند که هم داخل قلعه بادی معلوم باشد و هم اینکه از بیرون پرت شدن بچه ها جلوگیری شود.

فروشگاه قصر بادی بچه گانه

برای خرید انواع قلعه بادی کودک طرح قصر بادی شهر بازی به دسته بندی محصولات در همین وب سایت اینترنتی فروشگاه نمایندگی اینتکس در ایران، شعبه شهر تهران مراجعه کنید و یا با شماره های درج شده در سایت با همکاران ما در تماس باشید.
خرید انواع جامپینگ بادی کودک اینتکس

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد و هرگونه استفاده از مطالب این فروشگاه فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است.