خرید اینترنتی قلعه بادی کودک خانگی

خرید اینترنتی قلعه بادی کودک خانگی

برای خرید اینترنتی قلعه بادی کودک خانگی برند intex و bestway می توانید به دسته بندی محصولات بادی در همین وب سایت نمایندگی اینتکس مراجعه کنید و انواع تشک جامپینگ پرشی بچه گانه را ببینید، انتخاب کنید و با قیمت های ارزان و تخفیف های ویژه خرید کنید.

 

راهنمای خرید قلعه بادی کودکان intex

این محصولات انواع مدل های جالب، جذاب و زیبایی دارند که در دو کارخانه اینتکس و بست وی ساخته می شوند و از بهترین وسیله های بازی و تفریح بچه ها در منزل و مهدها هستند قصرهای بادی پرش کودکان سایز کوچک با طرح قلعه های زیبا کودک را به بازی در آن تشویق می کند بازی هایی با تحرک بالا که کوک ها را از بازی با گوشی موبایل و تبلت و کامپیوتر دور می کند.

امنیت در جامپینگ های بادی بچگانه

بدنه این محصولات طوری طراحی شده است که کاملا ایمن و بی خطر است یا کل تشک زیری و دیواره های آن بادی است یا بدنه بادی با دیواره های توری دارد دارند که از پرت شدن بچه در حین بازی در قصر بادی کوچک و بزرگ سایز جلوگیری می کنند، در زمان هایی ممکن است حوصله کودک سر رفته باشد و نیاز به تنوع داشته باشد که می توانید با خرید این قلعه های بازی بادی پرشی به آنها هیجان بخشیده و کلی آنها را خوشحال کنید.

خرید پمپ باد قلعه های بادی اینتکس

 

برای باد کردن قلعه بادی کودک intex و bestway نیاز به خرید یک پمپ باد از دو شرکت مذکور دارید که می توانید بدنه جامپینگ بچه گانه را پر و خالی کنید البته توجه داشته باشید که این محصولات فقط یکبار برای همیشه پر و خالی می شوند و نیازی به روشن بودن دائمی پمپ های بادی خریداری شده نیست.

پنچرگیری قلعه های بادی پرش کودکان

بدنه قلعه بادی شرکت اینتکس و بست وی ضخیم و مناسب بپر بپر کودکان تا تحمل وزن های پیشنهادی کارخانه است که بر روی هر محصول درج شده است و فقط با برخورد با اشیا تیز و بدنه دچار پارگی و سوراخ شدگی می شوند که به وسیله چسب پنچرگیری قصر بادی کودک به سادگی توسط خریدار یا نمایندگی اینتکس تعمیر و آپارات می شود.

برای خرید اینترنتی قلعه بادی کودک خانگی اینتکس و بست وی با شماره های درج شده در همین وب سایت با همکاران ما در تماس باشید.

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد و هرگونه استفاده از مطالب این فروشگاه فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است.