خرید اینترنتی پمپ باد اینتکس

خرید اینترنتی پمپ باد اینتکس

خرید اینترنتی پمپ باد اینتکس، انواع پمپ باد محصولات بادی را می توانید از طریق همین وب سایت نمایندگی اینتکس خرید نمایید که دارای همه مدل های آن می باشد تا بتوانید کلیه لوازم بادی را که خرید نموده اید را با یک پمپ مشترک استفاده کنید.

خرید اینترنتی انواع پمپ باد برای محصولات اینتکس

لوازم بادی اینتکس و بست وی اکثرا بادی هستند که در داخل پک آنها پمپ باد قرار ندارد و باید حتما جداگانه خرید شوند که می تواند انواع این پمپ ها باشد، هر پمپ از کارخانه های مذکور دارای دو یا چند سری تبدیل است که از سری های ریز، کوچک و بزرگ تشکیل می شود به این ترتیب چنانچه یک محصول با سوپاپ ریز داشتید و یک محصول دیگر با سوپاپ درشت داشتید با خرید یک پمپ باد هر دو محصول بادی را پر و خالی کنید.

برخی از افراد به این فکر می کنند که برای باد کردن لوازم بادی اینتکس یا بست وی پمپ باد خرید نکنند و از پمپ هایی که در خانه دارند مثل: تلمبه دوچرخه یا پمپ فندکی لاستیک ماشین استفاده کنند که این کار را اصلا پیشنهاد نمی کنیم زیرا سری آن پمپ ها ممکن است به سوپاپ باد محصولات بادی نخورد و یا اگر هم قابل استفاده باشد قدرت پمپ های باد شما بسیار قوی تر است و می تواند بدنه لوازم بادی اینتکس را به کل خراب کند و پرس های کارخانه را از هم باد کند.

باد کردن لوازم اینتکس با پمپ های متفرقه

بعضی از خریداران هم به این فکر هستند که با کمپروسور باد آپاراتی ها و پنچرگیری ها محصول بادی را باد کنند که این روش نیز بسیار اشتباه است زیرا بدنه محصول شما را به مرور زمان خراب خواهد کرد که هرگز قابل قابل تعمیر نیستند.

برای خرید اینترنتی پمپ باد اینتکس می توانید به دسته بندی محصولات همین سایت نمایندگی پمپ اینتکس مراجعه کنید و مدل مورد نظر را انتخاب و به سبد خریدتان اضافه کنید، لازم به ذکر است که خرید این محصولات برای کل کشور امکان پذیر است زیرا به وسیله پست، تیاکس برای همه شهرستان ها ارسال می گردد.
نمایندگی خرید اینترنتی پمپ باد اینتکس

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد و هرگونه استفاده از مطالب این فروشگاه فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است.