راهنمای کامل خرید تشک بادی اینتکس

راهنمای کامل خرید تشک بادی اینتکس

تشک بادی 2 نفره و 1 نفره طبی خوشخواب خانگی، محل کاری، مسافرتی و کمپینگ دارای مدل های بسیار زیادی با قیمت ارزان هستند که نه تنها کارخانه اینتکس بلکه کارخانه دومی به نام بست وی نیز این محصولات را با بهترین کیفیت تولید و به فروش می رسانند.

تشکهای بادی اصلی با مدل های کودک، نوجوان و بزرگسال با بدنه پلاستیکی تاشو طراحی شده اند که برای داخل منزل، بیرون در داخل چادر مسافرتی، در محل کار سبک و کم حجم، در داخل ماشین و غیره کاربرد دارند که همگی از پی وی سی با رویه مخمل ، جیر و برزنت تولید می شوند.

داخل بدنه تشک های بادی چندکاره INTEX و BESTWAY با هوا پر می شود و کارخانه های سازنده برای اینکه این محصولات همیشه سبک و کم حجم باشند بر روی 90 درصد آنها پمپ باد نصب نکرده اند تا خریدار بتواند یک پمپ باد ارزان یا مخصوص استفاده خود را انتخاب و خرید کند.

هر مدل تشک دو نفره و تکنفره دارای تحمل وزن مخصوص به خود می باشد که از بین 100 کیلوگرم تا 295 کیلوگرم توان تحمل وزن افراد که بر روی بسته بندی هر محصول درج و به طور کامل شرح داده شده است.

از مزیت های خاص تشک بادی اینتکس و بست وی وزن و حجم کم آنها است که برای هر فرد خوشایند و مورد توجه می باشد تا اگر برای سفر از آن استفاده کرد داخل اتومبیل یا چادر را زیاد اشغال نکند ، توسط یکنفر حمل و نقل شود و قیمت آن نیز نسبت به قیمت تشک های خواب معمولی ساده ارزانتر باشد.
راهنمای کامل خرید تشک های بادی 2 نفره اینتکس

برای تعمیر پارگی ها یا سوراخ شدگی های احتمالی این تشک های بادی چندکاره intex و bestway که ممکن است برای هر مصرف کننده پیش بیاید هیچ جای نگرانی نیست زیرا کارخانه های تولید کننده با ساخت چسب پنچری راه حل این مشکل را آماده نموده اند تا خود مصرف کننده نیز بتواند بدنه تشک بادی معیوب را پنچرگیری کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد و هرگونه استفاده از مطالب این فروشگاه فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است.