سایت خرید مبل شنی در ایران

سایت خرید مبل شنی در ایران

برای دیدن انواع مبل شنی و صندلی یونولیتی 1 نفره، 2 نفره و 3 نفره به همین وب سایت خرید مبل شنی در ایران مراجعه و مدل مورد نظر را با رنگ مورد علاقه انتخاب کنید.

مبل شنی طبی اینتکس

مبل های شنی کیسه ای صندلی های راحتی هستند از جنس پارچه یا چرم مصنوعی که داخل آنها نه فوم یا فنر و نه هوا است بلکه با یونولیت سفید توپی سبک و گردی پر می شوند که قابل انعطاف هستند و در زمان نشستن افراد به هر شکل که باشد تغییر شکل داده و ارگونومی استاندارد و طبیعی بدن را حفظ می کند به همین دلیل این مبلهای شن دار طبی از نظر پزشکان مورد تایید است.

انواع صندلی های شنی کیسه ای

مبل های شنی در مدل های 1 نفره، 2 نفره و 3 نفره با انواع رنگ به سفارش خریدار در روکش های پارچه، چرم صنعتی، مخمل، جیر، لی، خز، کتان و پارچه نخی در کارگاه تولیدی مبلهای شنی کیسه ای اینتکس لند تولید می شود و با قیمت های ارزان و تخفیف های ویژه در اختیار خریداران قرار می گیرد.

کاربرد مبل راحتی یونولیتی

این مبل های راحتی کیسه ای فقط 5 کیلوگرم وزن دارند ولی تحمل وزن آنها 150 کیلوگرم می باشد که قابل استفاده در منزل، محل کار و غیره را دارند علاوه بر داخل آپارتمان در گیم نت ها، عکاسی ها، شرکت ها، ادارات، دانشگاه، آرایشگاه ها مردانه و زنانه، آتلیه های عروسی، شرکت های تبلیغاتی و هر محلی که هستید رنگ مورد علاقه را سفارش داده و با دیزاین آنجا ست کنید تا علاوه بر راحتی و خوش نشینی مبل های یونولیتی از تنوع بصری آنها نیز بهره ببرید.
سایت خرید مبل شنی کیسه ای در ایران

سفارش مبل های شنی

مبل شنی در انواع مدل بزرگسال، کودک و نوجوان تولید می شود که می تواند با طرح های ساده تک رنگ، طرح توپ، طرح تکس دار، طرح عکس دار و غیره باشد حتی می توانید پارچه با طرح و رنگ مورد علاقه خود را به تولیدی مبل شنی اینتکس لند داده تا برای شما صندلی تولید کند.

تولیدی مبلهای شنی

برای خرید مبل شنی یکنفره و صندلی شنی دو نفره یا سه نفره می توانید به دسته بندی مبلهای شنی در همین سایت خرید مبل شنی در ایران مراجعه کنید و مدل مورد نظر را انتخاب و خرید نمایید و یا برای راهنمایی بیشتر در باره خرید با شماره های درج شده در وب سایت نمایندگی اینتکس تماس گرفته و از آنها مشاوره بخواهید.
Sofa Bag

دیدگاهتان را بنویسید

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد و هرگونه استفاده از مطالب این فروشگاه فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است.