صندلی هپی چیر 1 نفره چیست ؟

صندلی هپی چیر

صندلی هپی چیر 1 نفره چرمی نسل جدیدی از صندلی های راحتی تکنفره است که با رنگ بندی های نامحدود تولید و ساخته می شود این مبل شنی بسیار راحت هستند به همین دلیل جای از فروش بالایی در بین راحتی ها برخوردار هستند.

مواد داخل آنها از گرانول درصد بالا پر می شود که ریز و توپی هستند به همین علت از افت کمی برخوردار هستند روکش آنها از چرم مصنوعی ساخته می شود که با برش و دوخت به صورت گلابی یا قطره ای در می آیند داخل این صندلی های هپی چیر یونولیتی باید پر پر شود زیرا مواد داخل آن حتما نشست و افت خواهد داشت و این پر شدن صددرصد باعث می شود تا چند روز اول کمی راحت نباشد ولی به مرور با افت گرانول ها شکل اصلی را به خود می گیرد و فوق العاده راحت می شود به صورتی که هرگز دوست ندارید از روی آنها بلند شوید.

آیا صندلی هپی چیر 1 نفره ضمانت دارد؟

مبل هپی چیر تکنفره تولید کشور ایران است و از کیفیت بالایی برخوردار است زیرا توسط تیم کنترل کیفیت در هر مرحله چک می شود و بعد از تایید نهایی روانه بازار و برای خریدار ارسال می شود به همین دلیل دارای ضمانت 1 ساله روکش چرم هستند.
صندلی هپی چیر 1 نفره چیست ؟

مبل های هپی چیر فاقد چوب و فوم های مبل های خانگی هستند و فقط با روکش چرمی مبلی و گرانول یونولیت پر می شوند تا ارزان ساخته و بفروش برسند و همچنین هزینه تعمیر و خدمات پس از فروش آنها نیز بسیار پایین است و نیازی به رویه کوبی و تعمیر کلی ندارند تا فقط تکه های صدمه دیده تعویض شوند و یا مواد داخل آنها مجددا پر و شارژ شود که توسط خود خریدار نیز انجام می شود.

روکش مبل شنی و مبل هپی چیر قابل شستشو است و با یک پارچه نم دار به سادگی کل آنرا تمیز کنید.

مبل های شنی کیسه ای فوم دار را می توانید در اتاق مطالعه، اتاق کار، اتاق کودک، نشیمن، در محل کار و ویلاها استفاده کنید بهترین استفاده برای این صندلی ها برای تماشای تلوزیون، کتابخوانی و بازی با کنسول است راحتی در نشستن این محصولات دلیل سفارش برای مکانهای مذکور است.

اکثر افرادی که گیم نت و کافی نت دارند به خرید مبل های شنی یونولیتی روی آورده اند زیرا علاوه بر جذب مشتری بیشتر طول عمر بالایی هم دارند و با توجه به تحمل وزن 150 کیلوگرمی آنها برای تمامی سنین مناسب است.

مزایای مبل هپی چیر 1 نفره

• وزن مبل های هپیچیر حداکثر 5 کیلوگرم است تا توسط یکنفر نیز حمل شود.
• روکش آنها قابل شستشو و تعویض است.
• مواد داخل آن شارژ می شود.
• با انواع رنگ به سفارش مشتری تولید می شود.
• امکان تولید یک یا چند رنگ آن نیز وجود دارد.
• قابل استفاده در منزل و محل کار می باشد.

برای شارژ کردن مواد داخل صندلی های شنی زیپی در زیر آنها تعبیه شده است که می توانید با خرید یونولیت گرانول مورد نیاز از نمایندگی اینتکس به واسطه این زیپ ها صندلی هپی چیر 1 نفره را پر کنید و به حالت اولیه برگردانید.

برای خرید انواع صندلی هپیچیر به دسته بندی محصولات دسته مبل های شنی همین وب سایت مراجعه کنید و یا با شماره های درج شده در سایت فروشگاه اینتکس مرزداران با همکاران ما در تماس باشید.

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد و هرگونه استفاده از مطالب این فروشگاه فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است.