فروشگاه استخر پیش ساخته در تهران

فروشگاه استخر پیش ساخته در تهران

انواع استخر پرتابل روکار آماده نصب intex و bestway را می توانید در فروشگاه استخر پیش ساخته در تهران با قیمت های تخفیفی انتخاب و خرید نمایید این محصولات در کارخانه های مذکور به صورت قطعات جدا هرکدام در داخل یک پک جداگانه در بسته بندی اصلی قرار دارند که هر کدام با کد 5 رقمی اورجینال و اصلی ثبت گردیده است که تضمین اصالت کالا می باشد.

فروشگاه استخر پیش ساخته در تهران

قیمت استخر های پیش ساخته برزنتی ارتفاع بلند خانگی مخصوص حیاط ویلا و باغ بسته به اندازه طول، عرض و ارتفاع متغیر است، این استخر ها برای شنا، آب درمانی، ذخیره آب کشاورزی و پرورش ماهی مناسب استفاده هستند که بر روی زمین و داخل زمین قابلیت نصب و اجرا را دارند.

طول عمر استخر اینتکس

برخی از استخرهای پیش ساخته دارای پایه فلزی هستند و برخی دیگر با لبه بادی تولید می شوند که تقریبا از یک جنس بدنه هستند ولی طول عمر و مقاومت استخر آماده نصب پایه دار بیشتر است و معمولا بزرگتر و حجم آب بیشتری را جا دارند.

مزیت استخر پیش ساخته با عمق زیاد

از این استخر های بزرگ فریمی می توانید در داخل حیاط و باغ و ویلا نصب کنید که زمان نصب و راه اندازی آنها حدود 1 الی 2 ساعت بیشتر نمی شود این استخر های intex شما را از رفتن به استخر های عمومی بی نیاز می کند که منبع بیماری ها واگیر هستند.

لوازم مورد نیاز استخر فریمی intex

در داخل بسته بندی استخر های پیش ساخته عمیق و ارتفاع بلند لوازمی چون نردبان، پمپ تصفیه آب استخر شنی، زیرانداز و روکش وجود دارد که همه وسایل مورد نیاز برای راه اندازی و نصب و جمع آوری آنها را دارد و فقط به خرید لوازم نظافت مثل جاروی استخر، قرص کلر و مخزن قرص کلر برای نگهداری آب داخل آن نیاز دارید.
فروشگاه استخر پیش ساخته در تهران

خرید انواع استخر پیش ساخته پایه دار ویلایی

برای خرید استخر پیش ساخته پرورش ماهی، مخصوص شنا خانوادگی و غیره می توانید به دسته بندی همین وب سایت اینترنتی فروشگاه استخر پیش ساخته در تهران مراجعه کنید و مدل مورد نظر را به صورت اینترنتی یا تلفنی خرید کنید تا در اسرع وقت برای شما ارسال گردد، ضمنا این کالاها برای همه شهرستان های کشور ارسال می گردد.

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد و هرگونه استفاده از مطالب این فروشگاه فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است.