فروش ویژه محصولات بادی

فروش ویژه محصولات بادی در بهار 99

این فروشگاه اینترنتی نمایندگی اینتکس در ایران  نیز به دلیل شیوع ویروس کرونا covid-19 و به عنوان یکی از حامیان شعار در خانه بمانیم اقدام به عرضه تخفیف ها و فروش ویژه محصولات بادی در بهار سال 99 نموده است.

همانطور که همه می دانیم از اسفند سال 1398 ویروس خطرناک کرونا وارد کشور ایران شده است و متاسفانه تعداد زیادی از هم وطنان را درگیر خود نموده است و بنا به سفارش وزارت بهداشت جمهوری اسلامی ایران از مردم خواسته شده که فقط برای نیازهای خیلی ضروری وارد معابر عمومی شوند و بیشتر در خانه بمانند تا این ویروس به سرعت فراگیر مهار شود و وضعیت به حالت اولیه ایمنی بازگردد.

در این میان توصیه های بهداشتی نیز همیشه مدنظر کادر درمان مدافعان سلامت ایران بوده و هست و یکی از راه های جلوگیری از تردد های غیر ضروری و مخصوصا خرید ها استفاده از فضای کسب و کارهای مجازی آنلاین است که توسط رایانه، تبلت و گوشی موبایل امکان پذیر می باشد.

فروش ویژه محصولات بادی اینتکس در بهار 99

از این رو سایت فروشگاهی اینترنتی اینتکس لند به عنوان یکی از نماینده ها و شعبه های اصلی محصولات و لوازم بادی اینتکس که در حیطه فروش لوازمی چون: تخت خواب بادی، تشک بادی، استخر بادی، استخر پیش ساخته، قایق بادی، وان بادی، مبل بادی، کاناپه بادی، قلعه بادی کودک، چادر بازی کودک، چادر مسافرتی، مبل شنی و هپی چیر، پمپ های باد، تشک روی آب و تشک بادی صندلی عقب ماشین فعالیت دارد جز وظایف خود دانسته تا با اعمال تخفیف های ویژه کالاهای خود را با قیمت های ارزان و با کمترین سود به فروش برساند تا دلیلی بر خرید از طریق اینترنت و کاهش تردد و کمک به وضعیت حاد فعلی باشد.

خرید محصولات بادی intex

انواع محصولات بادی اینتکس مذکور به همراه لوازم جانبی را می توانید در قسمت دسته بندی های محصولات در صفحه اصلی این نمایندگی ببینید، انتخاب و خرید کنید و در اسرع وقت درب منزل تحویل بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد و هرگونه استفاده از مطالب این فروشگاه فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است.