قلعه بادی کودکان ساخت کجاست ؟

قلعه بادی کودکان ساخت کجاست ؟

قلعه بادی کودکان ساخت کجاست؟ قصر های بادی خانگی که در بازار ایران می شود خرید تولید 2 کارخانه بست وی و اینتکس هستند اصلی آمریکا هستند ولی در حال حاضر در کشور چین تحت کنترل کیفیت و ضمانت کارخانه های مذکور می باشند، قلعه بادی کودک بسیار کاربردی است ولی با این وجود با قیمت ارزان به فروش می رسد، شرکت اینتکس لند نیز به عنوان نمایندگی رسمی این تولیدی ها اقدام به واردات این جامپینگ های بادی پرش کودک نموده است و در ایران با تخفیف های ویژه آنها را در اختیار هم وطنان قرار داده است.

قلعه بادی کودکان ساخت کجاست؟

تشک های پرشی طرح قلعه بادی ساخت اینتکس و بست وی هستند که با استاندارد های کامل تولید می شوند دیواره های آنها بادی است و دارای توری و حفاظ هستند به این ترتیب از پرت شدن یا افتادن بچه ها در حین بازی و بپر بپر کردن به بیرون جلوگیری می کند.

نمایندگی فروش قلعه های بادی بچه گانه خانگی

 

این محصولات دارای انواع مدل های بسیار زیبا و جذابی هستند مثل: قلعه بادی کودک بزرگ، قلعه بادی جامپینگ خردسال، در سایز های خانگی مربع، دایره و مستطیل که همه این مدل ها را می توانید از نمایندگی اینتکس در تهران خرید کنید.

مزیت استفاده از قصر های بادی خانگی طرح قلعه

سایز قصر های بادی مناسب منزل به اندازه ای است که می توانید آنها را در گوشه اتاق کودک نصب کنید تا در آن به بازی، بپر بپر و ورزش بپردازد، این محصولات کودکان را به بازی پر تحرک مجاب می کند تا از بازی های کامپیوتری، موبایلی و کنسول ها دور کند.

برای باد کردن هوای داخل قلعه های بادی بچگانه نمی توانید از پمپ های متفرقه مثل: پمپ ماشین یا پمپ دوچرخه استفاده کنید و باید حتما از پمپ باد مخصوص تشک جامپینگ های بادی بپر بپر کودکانه استفاده کنید که در زمان خرید می توانید هر دو را همزمان انتخاب و خرید نمایید.

خرید جامپینگ بادی بچه ها

جامپینگ بادی پرشی کودکان برای خانه اگر دچار پارگی یا سوراخ شدگی هم بشوند با چسب پنچرگیری محصولات بادی اینتکس و بست وی به راحتی قابل ترمیم و آپارات هستند، برای خرید اینترنتی و آنلاین انواع قلعه بادی کودک به دسته بندی محصولات در همین وب سایت نمایندگی اینتکس در ایران شعبه تهران مراجعه کنید و مدل مورد نظر خود را خرید کنید و یا برای مشاوره و راهنمایی بیشتر با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و از همکاران ما راهنمایی بخواهید.

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد و هرگونه استفاده از مطالب این فروشگاه فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است.