قیمت مبل شنی و هپی چیر

قیمت مبل شنی و هپی چیر

قیمت مبل شنی و هپی چیر، قبل از محاسبه قیمت مبل شنی و هپیچیر توضیح کوتاهی را درباره آن با هم مرور کنیم، مبل شنی یا مبل هپی چیر یک مبل راحتی یک نفره ای است که از جنس روکش چرم یا پارچه می تواند باشد و برخلاف مبل های بادی محتویات داخل آن از گرانول یا یونولیت های گرد سفید رنگی پر شده است که چیزی شبیه خمیر است و با نشستن شخص بر روی آن به هر شکل این مبل با ارگونومی بدن تغییر می کند و یک صندلی عالی برای بزرگسالان، نوجوانان و کودکان است.

 

این مبل تک نفره شنی با انواع روکش ها به رنگ و سلیقه به سفارش مشتری در ایران تولید می شود و تمام مراحل برش، خیاطی، تولید و کنترل کیفیت نهایی توسط تولید کنندگان ماهر و حرفه ای شرکت اینتکس لند تهیه و تولید می شود.

این مبل ها را می توانید با انواع رنگ با دیزان و طراحی داخلی منزل خود ست کنید، این مبل هپی چیر می تواند ساده یا پشتی دار باشد و از آن در منزل، محل کار، ویلا، مهد کودک ها و غیره استفاده کنید.

در نتیجه قیمت خرید مبل شنی و مبل هپی چیر به اندازه، طرح و روکش مورد استفاده و سفارش مشتری بستگی دارد.

مواد داخل مبل شنی

مواد داخل مبل هپی چیر و مبل شنی یا مواد داخل مبل بین بگ از یونولیت خورد شده به شکل گلوله های سفید رنگ کوچک است که به وسیله دستگاه های مخصوص خورد می شود و به وسیله دستگاه یا شخص این مواد داخل مبل هپی چیر و مبل شنی و مبل یا مبل بین بگ ریخته می شود این مواد یا گرانول به این دلیل برای محتویات داخل مبلهای هپی چیر انتخاب شده است که دارای انعطاف می باشد و با تغییر شکل نشستن شخص آنها نیز جابجا می شوند و ارگونومی بدن در هر صورت ثابت می شود که برای افراد سالخورده و کسانی که عمل جراحی ستون فقرات داشته اند عالی می باشد به این دلیل که شکل صحیح بدن آنها را حفظ می کند تا هنگام نشستن راحت باشند و بدن درد نداشته باشند.

 

قیمت مبل شنی و هپی چیر

 

مواد داخل مبل هپی چیر

مواد به کار برده در داخل مبل هپی چیر و مبل شنی همان یونولیت های بکار برده در سقف های ساختمانهای تازه ساز است که به خاطر وزن سبک خود خاصیت ضد زلزله بودن را به این ساختمانها می دهد و برای مبل ها نیز به صورت کاملا خورد شده بکار گرفته می شود و به خاطر وزن سبکی که دارد جابجایی آسانی را برای همه به ارمغان می آورد، این مواد داخلی مبل شنی ممکن است به خاطر وزن افراد سنگین وزن پس از مدتی دچار افت می شود و باید مجددا پر یا شارژ شود تا به حالت اولیه برگردد و بعد از یک یا دوبار پرکردن مجدد شکل نهایی یا به اصطلاح فول می شود و پس از آن نیازی به شارژ مجدد نیست .

قیمت مبل بین بگ و هپی چیر

این مبل های شنی می تواند با انواع روکش، انواع شکل ظاهری و انواع رنگ به سفارش مشتری تولید و ساخته شود، برای دیدن نمونه های مبل های شنی و هپی چیر و بین بگ به قسمت محصولات سایت اینتکس لند مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد و هرگونه استفاده از مطالب این فروشگاه فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است.