قیمت پمپ باد اینتکس

قیمت پمپ باد اینتکس

قیمت پمپ باد اینتکس و یا بست وی با توجه به نوع کارکرد آن متفاوت است مثل پمپ باد برقی، موتور باد برقی، پمپ باد دستی، پمپ باد تلمبه ای، پمپ باد پدالی، پمپ باد پایی، پمپ باد فندکی، پمپ باد ماشینی، پمپ باد برقی و فندکی، پمپ باد برقی پمپ باد پرقدرت، پمپ باد شارژی، پمپ باد باطری خور و پمپ کمپروسور باد که با توجه به انتخاب و نیاز شما متفاوت است.

همه پمپ باد های شرکت های اینتکس و بست وی دارای سری های تبدیل شونده ای هستند که با آن بتوان همه محصولات را با یک پمپ باد پر و یا خالی کرد که متاسفانه این تبدیل ها به صورت یدکی وجود ندارد و با گم کردن هر کدام از سری های تبدیل مجبور می شوید حداقل یک پمپ باد دستی که ارزان قیمت تر از مدل های دیگر است را خریداری کنید و از سری تبدیل آن برای پمپ باد قبلی خود استفاده کنید.

انواع پمپ باد اینتکس

پمپ های باد دستی و پمپ باد پدالی اینتکس با مکانیزم ساده ای تولید شده اند که هرگز نیازی به تعمیر ندارند ولی پمپ های باد برقی، پمپ باد فندکی و پمپ باد شارژی و پمپ باد باطری خور های اینتکس از سیستم سیم کشی و دینام برخوردار هستند که باید از آب خوردگی و ضربه زدگی به آنها جلوگیری شود اما در صورت به وجود آمدن هرگونه مشکل قابل تعمیر هستند و به سادگی توسط تعمیرکاران شرکت اینتکس لند با کمترین هزینه تعمیر می شوند.

برای دیدن نمونه های و اطلاع از قیمت پمپ باد اینتکس intex و bestway به قسمت فهرست محصولات فروشگاه در صفحه اصلی سایت مراجعه کنید یا با شماره های تماس موجود در فروشگاه اینترنتی ما تماس بگیرید تا همکاران ما شما را برای خرید پمپ با مناسب با وسیله بادی خریداری شده راهنمایی کنند.

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد و هرگونه استفاده از مطالب این فروشگاه فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است.