لوازم یدکی و نظافت استخر پیش ساخته را از کجا بخریم ؟

لوازم یدکی و نظافت استخر پیش ساخته را از کجا بخریم ؟

لوازم یدکی و نظافت استخر پیش ساخته را از کجا بخریم ؟ همه وسائل و لوازم جانبی استخر های پیش ساخته را می توانید در فروشگاه اینترنتی اینتکس لند، نمایندگی انحصاری اینتکس در ایران خرید نمایید تمام لوازم نگهداری آب استخر برای جلوگیری از سبز شدن و شفاف ماندن آب استخر های پرتابل روکار را در اختیار هم میهنان عزیز با قیمت مصوب و تاریخ های به روز قرار می دهد.

انواع لوازم یدکی و نظافت استخر اینتکس

می توانید برای خرید لوازم اصلی اینتکس مثل: پمپ تصفیه آب شنی قوی پرتوان، پمپ تصفیه آب استخر فیلتری با سایز های B  A و H، نردبان دوطرفه اصلی اینتکس، درپوش، زیرانداز، قرص کلر استخر 200 گرمی دانه دار کات کبود دار، جاروی نظافت کف استخر، ظرف کلر، سبد قرص کلر، دماسنج، گرمکن، پمپ تخلیه آب، چراغ داخل آب پمپ باد، فواره، اسکیمر، شن پمپ تصفیه، تاتامی زیر استخر و یخچال روی آب با قیمت های شرکت اینتکس به دسته بندی محصولات سایت ما دسته استخر پیش ساخته مراجعه کنید و لوازم مورد نیاز خود را با تضمین اصالت کالا خرید نمایید.
اسکیمر اینتکس

خیلی از لوازم بالا که ذکر کردیم از وسایل مورد نیاز استخر های روکار اینتکس می باشند که باید حتما در زمان خرید برای نگهداری از بدنه و آب داخل استخر خرید نمایید مانند: شن تصفیه آب، قرص کلر و سبد قرص کلر ولی دیگر لوازم می تواند اختیاری باشد و در صورت تمایل اقدام به خرید آنها نمایید.
پمپ تصفیه آب فیلتری

انواع جارو نظافت استخر پیش ساخته پرتابل

جارو استخر اینتکس می تواند در صورت جلبک بستن و سبز شدن آب استخر همه این جرم ها را از بین ببرد که دارای چندین مدل اتوماتیک، نیمه اتوماتیک و دستی می باشد 1. جاروی نظافت استخر دستی جلبک ها و سبزه ها را از بدنه جدا می نماید تا با توری یا پمپ تصفیه شنی جمع آوری نمایید 2. جارو اینتکس نیمه اتوماتیک که مانند جارو برقی در کف و دیواره های استخر آنرا می گردانید تا همه کثیفی ها داخل آب را جمع آوری کند و بعدا آشغال های آنرا دور می ریزید 3. جاروی استخر اینتکس اتوماتیک که عملکردی مانند ربات دارد و با فشار آب از خروجی پمپ تصفیه آب شنی استخر پیش ساخته اینتکس در کل کف و دیواره های استخر می چرخد تا کاملا تمیز شود این جارو های اتوماتیک استخر های اینتکس نیازی به حضور فرد ندارد و تمام اتوماتیک می باشد.

انواع پمپ تصفیه آب استخر

پمپ تصفیه آب استخر اینتکس نیز به دو صورت پمپ تصفیه آب فیلتری و پمپ تصفیه آب شنی می باشد که از نظر قیمتی پمپ فیلتری ارزان تر است اما کاربرد و کارایی پمپ تصفیه آب شنی بهتر است و بیشتر برای استخر های بزرگ تر از 4 متر مناسب است داخل این پمپ ها با شن سیلیس درجه یک پر می شود و با گردش آب در داخل مخزن شنی آب استخر اینتکس را تصفیه و زلال می کند.

اسکیمر اشغال های روی آب را جمع آوری می نماید، گرمکن نیز آب داخل استخر اینتکس را تا حدودی گرم می کند، دماسنج اینتکس برای اندازه گیری دمای آب و دیگر لوازم یدکی استخر جنبه تزئنی دارند و برای بالا بردن جذابیت استخر اینتکس هنگام شنا و استفاده است.
جارو دستی اینتکس

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد و هرگونه استفاده از مطالب این فروشگاه فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است.