مبل بادی کودک ارزان

مبل بادی کودک ارزان

انواع مبل بادی کودک ارزان را می توانید در دسته بندی محصولات همین نمایندگی اینتکس در ایران ببینید و با قیمت های تخفیف دار شرکتی خرید کنید.

مبل بادی کودک ارزان چیست؟

مبل های بادی بچه گانه همان صندلی های پلاستیکی 1 نفره راحتی مخصوص کودکان است که داخل آنها با هوا پر می شود و جنس آنها با پارچه، چرم، جیر و مخمل یا پی وی سی تولید می شود در داخل بدنه صندلی بادی کودک الیاف ابریشم از بالا به پایین قرار داده شده است که باعث مقاومت و طول عمر آنها می شود.

طول عمر مبل های بادی بچگانه حداکثر 5 سال است که باید مراقبت های مربوط به محصولات بادی را در نظر بگیرید البته ممکن است در این مدت به شی تیزی برخورد کنند و بدنه آنها دچار پارگی و سوراخ شدگی شود که جای نگرانی نیست زیرا بدنه آنها با چسب پنچری اینتکس قابل پنچرگیری است.

مبل های بادی کودکان با طرح های معمولی ساده، طرح توپ، طرح بسکتبالی، طرح خرسی، طرح میوه ها و حیوانات تولید می شوند که با انواع پمپ باد intex و bestway و intime قابل باد شدن هستند.

صندلی بادی بچه گانه ارزان

این صندلی های پلاستیکی وزن کمی دارند ولی تحمل وزن آنها بالا است ولی باید از کودکان بخواهید که از پریدن روی آنها اجتناب کنند تا به الیاف داخلی مبلها آسیب وارد نشود، توجه داشته باشید که سوراخ و پارگی قابل پنچرگیری می باشد ولی ورم ها و دفرمگی های مبل های اینتکس، اینتایم و بست وی قابل تعمیر نمی باشد که معمولا در اثر پریدن کودک و یا وزن بیش از اندازه پدید می آید.
صندلی بادی کودک ارزان Baby inflatable sofa

توصیه می کنیم در زمان خرید مبل بادی کودک ارزان یک پمپ باد و یک پک پنچرگیری نیز خرید کنید تا برای باد کردن و تعمیر از آنها استفاده نمایید زیرا ممکن است چسب اینتکس در برهه زمانی در نمایندگی های اینتکس موجود نباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد و هرگونه استفاده از مطالب این فروشگاه فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است.