مرکز خرید استخر پیش ساخته

مرکز خرید استخر پیش ساخته

مرکز خرید استخر پیش ساخته اینتکس و بست وی انواع استخر پرتابل و روکار را می توانید در وب سایت فروشگاه اینترنتی اینتکس لند که نمایندگی فروش محصولات بادی اینتکس در ایران می باشد خرید نمایید، استخر های اصلی آسان نصب شو دو کارخانه بزرگ اینتکس و بست وی در ایران وجود دارد که در مدت زمان کوتاهی بدونه نیاز به کندن زمین قابل نصب و استفاده است.

استخر های پیش ساخته کارخانه اینتکس

استخر های برزنتی روکار و توکار این کارخانه به دو دسته استخر پیش ساخته فریمی و استخر پیش ساخته لبه بادی ایزی ست تقسیم می شوند که برای شنا، آب درمانی، ذخیره آب کشاورزی، پرورش ماهی، استخر توپ و استخر شن کاربرد دارند.

استخر پیش ساخته

استخر پیش ساخته برزنتی یا فریمی اینتکس دارای بدنه ای متشکل از برزنت و پی وی سی است تا قابل تا شدن باشد و همچنین دور تا دور آن با پایه های و میله های فلزی گالوانیزه از قسمت عمودی و افقی به هم نصب می شوند تا بتواند بدنه استخر را با آن حجم آب نگه دارد روش نصب این استخر های آماده پرتابل بسیار ساده است به طوری که هر فردی می تواند آنرا نصب کند این مدل استخر فریمی پایه دار اینتکس دارای بیشترین ارتفاع تا 132 سانت و بیشترین طول تا 10 متر می باشند.

استخر پیش ساخته لبه بادی نیز از بدنه برزنت و پی وی سی تولید و ساخته می شود ولی به جر یک مدل اوال فریم بیضی شکل که دارای چند میله فلزی می باشد الباقی مدل های از این سری لبه بادی که به ایزی ست معروف هستند دارای پایه فلزی نمی باشند و درواقع همان لبه باد شونده کار ایستاده نگه داشتن استخر را بر عهده دارد، لبه استخر ایزی ست باید باد شود و و بعد از صاف کردن کف استخر می توانید آنرا آبگیری کنید و با ورود آب به داخل استخر دیواره های آن بالا می آید و خود به خود نصب می شود این استخر های ایزی ست لبه بادی اینتکس دارای طول حداکثر 6 متر می باشند.

استخر های پیش ساخته کارخانه بست وی

استخر های این کارخانه بزرگ نیز مانند اینتکس دو مدل فریمی و لبه بادی هستند که فریمی های آن با پایه فلزی نصب و نگه داشته می شوند و لبه بادی های آن نیز که به فست ست معروف هستند به وسیله باد کردن لبه آن نگه داشته می شوند، بیشتر مدل های استخر های پیش ساخته دارای پمپ تصفیه آب شنی یا پمپ تصفیه آب فیلتری می باشند که با توجه به کد مدل آنها پمپ تصفیه آنها نیز متفاوت است.

خرید استخر پیش ساخته

استخر پیش ساخته در حیاط و باغ شما به یک استخر شنا اختصاصی تبدیل می شوند و شما را از رفتن به استخر های عمومی که ناقل بیماری های پوستی می باشند بی نیاز می کند و هر زمان که بخواهید می توانید می توانید استخر را جمع آوری کنید و فضای اشغال شده را دوباره بدست بیاورید و از آن برای کار دیگری استفاده نمایید.

همه استخر های فوق را می توانید در هر مکان صافی مثل: حیاط، باغ و ویلا نصب کنید البته تعدادی از مدل های کوچک آنرا نیز می توانید در تراس و پشت بام نیز نصب کنید.

می توانید همه استخر های پیش ساخته با هر مدل را در سایت اینتکس لند نمایندگی اینتکس و مرکز خرید استخر پیش ساخته ببینید و خرید نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد و هرگونه استفاده از مطالب این فروشگاه فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است.