مرکز خرید تخت بادی اینتکس

مرکز خرید تخت بادی اینتکس

مرکز خرید تخت خواب بادی در ایران واقع در شهر تهران بلوار مرزداران است که آدرس ما در این وب سایت نمایندگی تختخواب های بادی 1 نفره و 2 نفره اینتکس و بست وی درج شده است و در صورت تغییر مکان در همین سایت اینترنتی اعلام می گردد.

خریداران محترم می توانند انواع تخت خواب بادی طبی با رویه مخمل و برزنت اینتکس و بست وی را در هر جایی از کشور به صورت غیر حضوری از این مرکز خرید تخت بادی اینتکس اصلی انتخاب و خرید نمایند تا در اسرع وقت به وسیله پست یا تیپاکس برای آنها ارسال گردد.

 

مرکز خرید تخت بادی اینتکس

 

تختخواب های بادی از جنس پی وی سی هستند که رویه آنها از مخمل ضد تعریق می باشد، 90 درصد این تخت های بادی طبی هستند و مورد تایید پزشکان ارتوپد می باشد از این محصولات اینتکس می توانید در منزل، محل کار و مسافرت ها برای دایم استفاده نمایید.

تخت خواب های بادی اینتکس دارای الیاف ابریشمی در داخل بدنه هستند و وظیفه تقسیم هوا  را در زیر بدن فرد به عهده دارند که خاصیت طبی بودن تختخواب بادی را تشکیل می دهد از این رو برای افراد سالخورده و بیماران بسیار مناسب است ارتفاع این تخت های اینتکس متفاوت است و از 42 سانت تا 56 سانت متغیر است.

تختخواب های بادی شرکت بست وی دارای ساختار متفاوت تری هستند و در داخل بدنه آنها به جای الیاف ابریشم از پل های کامفورت استفاده شده که همان کار تقسیم هوا و طبی بودن تخت بادی را انجام می دهند رویه این محصولات بادی سفت متعادل است و نرم یا خیلی سفت نمی باشد تا باعث بدن درد نشود.

دیدگاهتان را بنویسید

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد و هرگونه استفاده از مطالب این فروشگاه فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است.