مرکز خرید شن پمپ تصفیه آب استخر

مرکز خرید شن پمپ تصفیه آب استخر

مرکز خرید شن پمپ تصفیه آب استخر

انواع شن تصفیه آب برای پمپ های تصفیه آب استخر های پیش ساخته و شنی و لوازم جانبی استخر دیگر را می توانید در وب سایت فروشگاه اینتکس لند که مرکز پخش و توزیع لوازم نظافت و نگهداری استخر خانگی یا عمومی است خرید نمایید، شن سیلیس تصفیه آب در حال حاضر در کشور دارای 2 مدل شن سیلس ایرانی و شن فیلتر تصفیه آب سیلیس چینی می باشد که از سایز های 0 تا 80 میل موجود هستند.

سایز مناسب شن سیلیس چند است؟

شن تصفیه فیلتر های تصفیه آب استخر پیش ساخته باید بین 4 تا 6 میل باشد و چنانچه از شن پمپ تصفیه ریز استفاده کنید در هنگام روشن شدن پمپ مقدار زیادی از شن به داخل استخر وارد می شود آب استخر کثیف شده و به این ترتیب اندازه شن داخل مخزن فیلتر کم می شود و کارکرد پمپ را مختل می کند همچنین اگر از شن درشت سایز استفاده کنید سنگینی آن مانع گردش درست شن در داخل فیلتر و عبور آشغال از بین شن ها شده و نهایتا به داخل استخر وارد می شود و آب استخر به سرعت کثیف ، سیاه و کدر می شود.
شن سیلیس تصفیه آب استخر

شن های تصفیه دانه بندی، شن سیلیس پودری، شن سیلیس مکرونیزه از انواع شن پمپ تصفیه آب استخر می باشند که علاوه بر تمیز نگهداشتن آب داخل استخر ها برای کاربرد های دیگری مانند: تصفیه آبهای شهری، صنعت شیشه، سرامیک، چینی، ریخته گری، محصولات بتنی و رنگ سازی هستند که به سه درجه: سیلیس درجه 1، سیلیس درجه 2 و سیلیس ممتاز تقسیم می شوند.
مرکز خرید شن پمپ تصفیه آب استخر

شن تصفیه آب استخر در داخل مخزن پمپ تصفیه ریخته می شود و کیسه های آن 25 کیلوگرمی هستند که برای پمپ های استخر پیش ساخته کافی است ولی پمپ تصفیه استخر های بتنی و عمومی ممکن است بیشتر نیاز داشته باشند که بر اساس حجم مخزن فیلتر تصفیه می توانید شن تصفیه خرید نمایید.

شن تصفیه را چند وقت یکبار عوض کنیم؟

عمر شن تصفیه آب استخر حدود 5 سال است و نیازی نیست هر سال آنرا تعویض نمایید ولی باید هر ماه یکبار از سیستم بکواش پمپ استفاده نمایید تا شن تصفیه آب استخر شسته شود و هر سال نیز با مواد شوینده شسته شود و مجددا در داخل پمپ ریخته شود تا بهترین کارایی را داشته باشد.

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد و هرگونه استفاده از مطالب این فروشگاه فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است.