مرکز خرید چادر بادی اینتکس و بست وی کجاست ؟

مرکز خرید چادر بادی اینتکس و بست وی کجاست ؟

مرکز خرید چادر بادی اینتکس و بست وی کجاست ؟ در استان تهران و بلوار مرزداران چندین فروشگاه اینترنتی فروش چادر بادی کودک قرار دارد که تعدادی از این وب سایت ها از نمایندگی های اصلی شرکت اینتکس هستند ولی چادر های بادی بچه گانه را می توانید در اکثر مغازه های فروش اسباب بازی بچه می توانید این محصولات بازی و سرگرمی را پیدا و خرید کنید.

چادر های بادی بازی کودک از جنس بدنه پی وی سی یا پلاستیک هستند که دیواره های اصلی آن باد می شود تا به شکل اصلی خود دست پیدا کند که برای باد کردن این محصول باید پمپ باد دستی یا برقی خرید نمایید که این پمپ ها را نیز در همان فروشگاه ها و یا نمایندگی های مربوطه خرید نمایید که قیمت این پمپ ها از قیمت خود چادر مسافرتی کودک جدا می باشد و به قیمت محصول افزوده می شود.

چادر بادی کودک دخترانه و پسرانه اینتکس

چادر بادی کودک از دو نوع دخترانه و پسرانه تولید و ساخته می شود تا همه مخاطبان بازار هدف را مد نظر داشته باشد شرکت های بزرگ تولید کننده چادر بادی کودک اینتکس و بست وی این محصولات کودکان را با بهترین نوع مواد اولیه و با دستگاه های بروز تولید می کند در حین تولید و تا تولید نهایی تحت نظارت کیفی قرار می گیرند و تایید نهایی نیز با تست های هوا و تست وزن همراه است تا این محصول کاملا استاندارد و عالی به مصرف کننده تحویل داده شود.

چادر بادی بچه گانه اینتکس و چادر بازی کودکانه بست وی قابل استفاده در منزل و مهدکودک ها می باشد، این کالا ها سبک و کم جا هستند و در هر اتاق کوچکی مثل اتاق کودک قابل نصب و باد شدن می باشد تا کودک بتواند ساعت ها در آن به بازی و سرگرمی بپردازند بدونه آنکه این لوازم بادی غیر ایمن باشد و به بدن کودک و فرزند شما آسیب برساند.
چادر بادی اینتکس

برای خرید انواع چادر بادی کودک اینتکس و بست وی می توانید از همین وب سایت نمایندگی اینتکس لند در دسته بندی چادر بادی اینتکس کالای مورد نظر خود را خرید نمایید و یا با شماره های درج شده در وب سایت تماس بگیرید تا همکاران ما به صورت تلفنی برای شما ثبت سفارش کنند.

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد و هرگونه استفاده از مطالب این فروشگاه فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است.