مرکز فروش وان بادی پلاستیکی

مرکز فروش وان بادی پلاستیکی

مرکز فروش وان بادی پلاستیکی ممکن است این سوال برای شما هم پیش آمده باشد که از خود بپرسید وان بادی را از کجا بخرم؟ در این مقاله به این پرسش پاسخ خواهیم داد و مزایا و معایب آنرا نیز آنالیز خواهیم کرد.

می توانید انواع وان های بادی کودک و بزرگ سایز اینتکس و بست وی را با قیمت نمایندگی در همین سایت فروشگاه اینترنتی مرکز خرید وان بادی حمام اینتکس ببینید و خرید نمایید، وان هایی به شکل مربع، دایره و مستطیل که فضای کمی را می گیرند و خیلی سبک هستند تنوع مدل در این محصولات بسیار بالا است تا هر فرد با توجه به ابعاد داخل حمام خود مورد خاصی را انتخاب کند.

بدنه وان های بادی حمام با نام پلاستیکی شناخته شده هستند در حالی که از پلاستیک نرم یا همان پی وی سی ساخته می شوند تا قابل تا زدن باشند و در داخل بسته بندی های کوچک جا شود و به هر کجای ایران قابل ارسال باشند.

مزیت اصلی وان بادی

مسلما در داخل حمام های کوچک فضای قرار دادن وان های فلزی یا سرامیکی سنگین، بزرگ و گران قیمت وجود ندارد و با توجه به اینکه زمام حمام کردن و شستشوی بسیار از افراد طولانی است همین زمان حمام کردن به مرور زمان باعث می شود تا به ستون فقرات فشار بیاید و باعث کمر درد شود پس نتیجه می گیریم که برای سلامتی بدن خودمان که هم شده بهتر است از وان حمام استفاده کنیم که بهترین گزینه برای داخل حمام های کوچک و بزرگ وان بادی است که به سادگی نصب و آبگیری می شوند و قابل استفاده هستند.

پمپ باد مخصوص وان بادی حمام

وان بادی با خرید هر یک از پمپ های باد شرکت اینتکس و بست وی قابل باد شدن است که می تواند پمپ باد برقی، پمپ دستی و پمپ پدالی باشد البته بهترین مورد پمپ باد برقی اینتکس است که دوکاره مکنده و دمنده است یعنی باد داخل وان بادی را پر و خالی می کند.
مرکز فروش وان بادی پلاستیکی

بدنه ضخیم وان های بادی، دریچه تخلیه آب در کف آنها باعث تکمیل فرایند تولید آنها شده و هیچ عیب و نقصی ندارند و فقط در برابر اشیا تیز حساس هستند که باید مراقب برخورد آنها با اشیا تیز باشیم تا پاره و خراب نشوند که البته برای رفع این مشکل می توانید از چسب تعمیرات مخصوص وان بادی حمام اینتکس استفاده کنید.

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد و هرگونه استفاده از مطالب این فروشگاه فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است.