مرکز فروش وان بادی کودک

مرکز فروش وان بادی کودک

مرکز فروش وان بادی کودک، وان های بادی کودکان را می توانید از وب سایت های اینترنتی از جمله سایت اینتکس لند نمایندگی وان بادی اینتکس، بست وی و اینتایم خرید نمایید این فروشگاه اینتکس در تهران بلوار مرزداران قرار دارد این فروشگاه امکان خرید حضوری و غیر حضوری را دارد یعنی می توانید یعنی می توانید با مراجعه به آدرس فروشگاه اینتکس وان کودک حمام بادی را خرید نمایید و یا از طریق خرید اینترنتی از همین وب سایت دسته بندی وان بادی محصول مورد نظر را خرید کنید تا در اسرع وقت برای شما به کل کشور ارسال گردد.

وان بادی را با چه پمپ بادی باد کنیم؟

وان های بادی بچه گانه با مارک های اینتکس، بست وی و اینتایم از جنس بدنه پلاستیک نرم تولید و ساخته می شوند که بدنه آنها در برابر دمای آب مقاوم است برای باد کردن این محصولات از دو یا چند دریچه باد می توان استفاده نمایید که با انواع پمپ های باد برقی، دستی و پدالی قابلیت پر و خالی شدن را دارد.
وان بادی کودک

تخلیه آب وان بادی به چه شکل است؟

در قسمت کف همه وان های بادی دریچه تخلیه آب وجود دارد که از طریق آن آب داخل وان بادی خالی و یا تعویض می گردد ضمنا حجم آب وان های بادی داخل حمام بسیار کم است که نیازی به پمپ تصفیه ندارد و باید تعویض شود بدنه این وان ها با اشکال دایره، مربع و مستطیل ساخته می شود که برای داخل همه حمام ها مناسب باشد و فرد با توجه به ابعاد حمام خود وان مورد نظر را خرید نماید.

روش باد کردن وان بادی با انواع پمپ باد

برای باد کردن وان بادی با پمپ دستی نازل پمپ را به دریچه باد وان نصب کنید و شروع به تلمبه زدن کنید تا کاملا پر شود سپس دریچه باد را ببندید تا باد خارج نشود، برای باد کردن وان بادی با پمپ پدالی نیز مانند همان روش پمپ دستی عمل کنید با این تفاوت که پمپ باد پایی قابلیت خالی کردن باد داخل وان را نیز دارد همچنین اگر پمپ باد شما برقی است باید رابط باد را به دریچه سوپاپ باد وصل کنید و دکمه روشن را بزنید تا کاملا پر شود بعد از پر شدن دریچه باد را محکم ببندید و از آن استفاده نمایید ضمنا پمپ های باد برقی قابلیت خالی کردن باد را نیز دارند و مکنده نیز هستند.

توجه نمایید که با پمپ های باد پدالی و دستی که حداقل و حداکثر باد کردن در دست شما نمی باشد نباید بیش از حد محصول بادی را پر کنید چون از قسمت پرس های کارخانه باز شده و صدمه شدید می بینند.

بدنه وان های بادی با توجه به ساختاری که دارند احتمال اینکه سوراخ یا پاره شوند در آنها وجود دارد که باید مراقبت لازمه را داشته باشید هرچند که این محصولات قابلیت تعمیرات را دارند که با چسب تعمیرات مخصوص وان بادی اینتکس قابل تعمیر و آپارات هستند.

موادی که باید برای مراقبت از وان بادی رعایت کنید.

1 . برای نصب وان بادی در فضای باز حتما از زیر انداز استفاده کنید.
2 . جدا از باد کردن وان های بادی با پمپ باد متفرقه اجتناب کنید.
3 . در صورت نیاز به تعمیر از چسب اینتکس استفاده نمایید.
4 . حتی الامکان وان بادی را در زیر سایبان و در فضای باز نصب کنید.

وان های بادی کودک را می توانید در داخل حمام، تراس، باغ و حیاط استفاده نمایید زیرا این وان ها در برابر نور خورشید نیز مقاوم هستند ولی اگر در زیر آن از زیرانداز نرم مثل تاتامی استفاده نمایید و در زیر سایبان نصب شوند از طول عمر بالاتری برخوردار خواهند بود.
مرکز فروش وان بادی کودک

برای خرید وان بادی کودک و بزرگسال به دسته بندی محصولات سایت اینتکس لند نمایندگی اینتکس در ایران مرکز فروش وان بادی کودک مراجعه نمایید و یا با شماره های درج شده در همین وب سایت تماس بگیرید و از همکاران ما مشاوره رایگان بخواهید.

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد و هرگونه استفاده از مطالب این فروشگاه فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است.