مرکز فروش پمپ باد اصلی اینتکس

مرکز فروش پمپ باد اصلی اینتکس

انواع تلمبه و کمپرسور مخصوص لوازم بادی را می توانید در همین وب سایت و مرکز فروش پمپ باد اصلی اینتکس در ایران با قیمت ارزان شرکتی تهیه کنید، این پمپ ها دارای مدل های برقی، دستی، پدالی، شارژی و فندکی می باشند که هر یک دارای سری های تبدیل شو به سه اندازه هستند تا با خرید یک تلمبه باد intex بتوانید انواع محصولات بادی را پر و خالی کنید.

تلمبه پمپ باد intex

پمپ های باد درجه 1 شرکت intex با استاندارد های اروپایی تولید می شوند که اکثره دوکاره مکنده و دمنده می باشند یعنی همه لوازم بادی مثل استخر، بادی قایق بادی یا هر محصول دیگری را پر و خالی می کنند، در داخل بسته بندی هر یک از کمپرسور های الکتریکی یا مکانیکی دو عدد سری تبدیل شو قرار دارد که برای سوپاپ و دریچه های ریز، متوسط و درشت تعبیه شده است.

پمپ های باد خودرویی برند اینتکس که از لوازم عالی و چندکاره این کمپانی می باشد و کاربردهای زیادی دارند تا در مکان هایی که برق وجود ندارد بتوانید با اتصال آن به فندکی ماشین در هر جا از این پمپ باد استفاده کنید و همچنین مدل های شارژی نیز وجود دارد که با نیروی باطری کار می کنند.

مرکز فروش پمپ باد اصلی اینتکس

برای خرید پمپ باد اینتکس می توانید به دسته بندی محصولات همین وب سایت اینترنتی مراجعه کنید و مدل مورد نظر را برای باد کردن انواع محصولات بادی مثل تشک بادی صندلی عقب ماشین استفاده نمایید.
مرکز فروش تلمبه باد اصلی اینتکس

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد و هرگونه استفاده از مطالب این فروشگاه فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است.